reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki wiosna 2015 -!kolejne starcie

reklama
moj kazal mi dzis zrobic test po tym jak siedzialam i sie smialam a za chwile plakalam,cos na dekiel mi chyba siada.... wogole twierdzi ze zaciazylam bo cycki sa mega bolace zawsze mnie bola ale teraz to masakra nie chcialam robic bo mowilam ze i tak nie bedzie 2 kresek i tak i cooooooo??????jest bladzior ale trzeba dobrze sie przyjrzec zeby cos widziec i nie wiem co myslec.Harunie pokazalo ladniej i @ dostala.....jednak geba mi sie cieszy.mam jeszcze testy to jutro z rana zrobie a jak bedzie bladzior lece na bete....fotki nie wkleje bo jak zrobilam zdjecie to na nim nie widac
 
Kawa sie parzy. Mam nadzieje ze eyjdzie imbirowa tak jak chciałam.
Tylko mleka brak. Ale dobrze że jako miłośniczka piecze pieczenia mam w domu mleko w proszku
 
reklama
madziolina trzymam kciuki za teścik. Ja mam jeszcze tydzień niepewności w porywach do 9 dni ;p

fruzka
gratuluję nawet tej bladej bo to wspaniały widok :-):-):-) no i oczywiście trzymam kciuki za potwierdzenie.
 
Do góry