reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki wiosna 2015 -!kolejne starcie

Witam

Przeczytalam wszystko co dzis napisalyscie

migduch kochana bardzo przytulam:*
Moja pierwsza ciaza tez obumarla, kolejna ciaza i mam wspaniala corke! Wiec nie trac nadziei!!!!!!

Kochane ja mam teraz ciezki czas....zle zaczely sie ukladac nasze sprawy, starania chyba beda zawieszone...na razie niebede zaczynac tego tematu z mezem...moze Was opuszcze na jakis czas...
 
reklama
Hej kochane ;*

Migduch, witaj i 3maj się. Tu dużo osób nie ma w ogóle dzieci, np. ja ;) ale przynajmniej wiesz(wiem,że to słabe pocieszenie) że jesteś zdolna do zajścia chociaż w ciążę. Ja się czuję jakbym miała tam pozatykane i że ciąża, dziecko, a ja to nie idzie w parze. Coraz częściej się tak czuję.. a co do poronienia, na pewno Ci ciężko, ale znam pełno osób nawet w rodzinie co stracili dzieciaczka i za chwilę piękna zdrowa ciąża i dziecko po dziecku ;* nie załamuj się, spróbuj pomyśleć, że akurat nie ten czas i po prostu maleństwo chce poczekać i pojawi się jeszcze raz ... :* wiem, że ciężko mega na pewno, ale trzeba żyć dalej, bo będziesz miała jeszcze dla kogo ! :)


jazza, eh no właśnie Ty optymistka i depresja. w szoku jestem.. myślałam, że ze stratą sobie poradziłaś też spokojnie, a tu jednak takie coś rozwala każdego... :* wróci do Ciebie ta fasolka ;**

Nooo właśnie wróciłam z budowy, sprawdziłam fundamenty - SĄ :D ^^ Nieee kochane.. właśnie nie napisałam prawie nic mgr... :p (a po to wzięłam wolne... :p) ale za to cały dzień w warzywniku :D od jutra wstaję o 5 z M. i będę pisać chociaż te 2-3 godzinki rano przed pracą, bo tak to nie robota.. w ciągu dnia cały czas jest coś w domku do roboty.. :)

Ja chcę szyszki!
 
Ostatnia edycja:
cytrynowa widzialam zdjecie tych szyszek ja uwielbiam takie rzeczy ale chyba przez ten moj dramat umknal mi przepis....? moglabys wrzucic dla mnie prosze?:) moze bym zrobila sobie cos na oslode...
 
cytrynowa widzialam zdjecie tych szyszek ja uwielbiam takie rzeczy ale chyba przez ten moj dramat umknal mi przepis....? moglabys wrzucic dla mnie prosze?:) moze bym zrobila sobie cos na oslode...

300g krowek 100g masla/margaryny 80g ryzu preparowanego jak lubisz dorzuc 2 lyzki gorzkiego kakao albo jakiś olejek cytrynowy albo pomaranczowy.
Rozpuszczasz krowki z maslem. Mieszajac czesto bo latwo sie przypalaja. Dorzucasz ryz. Mieszasz. Chwilke czekasz az ostygnie i tworzysz szyszki. Ja robię to w rękawiczkach bo jakoś łatwiej.
 
reklama
Do góry