reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki wiosna 2015 -!kolejne starcie

misia: ja ostatnio ciągle bliźniacze wózki widzę na ulicach :D Może to znak :D Teraz się będą rodzić tylko bliźniaki, oczywiście dla tych co chcą. A dla pozostałych pojedyńcze sztuki :)

moniusia: teraz możesz tylko czekać :) Zrobiłaś co było trzeba i reszta to natura :) A pewnie, że lepiej zagrodzić, żeby trawka nie wchodziła do warzywek. Ojej wymioty? Czymś się przytrułaś czy to coś innego ? ;)

limonka: wyostrzony węch to bardzo dobry objaw ;D Jejku ile stresu z tymi twoimi wynikami :| O matko, osiwieć można :| Dobrze, że dbają o ochronę wyników i danych, ale czasem to klopotliwe :(

edita
: ja tez licze na pogodę w weekend, ale mogę się przeliczyć, bo ponoć ma być zimno :| Widzę, że plany podobne do moich, tylko ja bez spacerów z młodym, bo się jeszcze nie dorobiłam potomka :D

jazza: hihi z bliźniakami to na bank wesoło. I pewnie roboty od wschodu do zachodu :D Ale co tam :D Piszemy się na to :D

madziolina: może jakąś melisę sobie zrób? Albo nie wiem, czekoladę zjedz jak możesz :) Takie dni jak się ma takiego nerwa to masakra, wszystko człowieka wnerwia. I jeszcze ci znajomi na dokładkę :| Może dasz radę się odprężyć jakoś przed ich przyjściem...

haruna: ciagle wierzę, że to fasolka :)

kamcia: może masz po prostu rozregulowane cykle z jakiegoś powodu. Cykle bezowulacyjne się zdarzają nawet w poprawnych cyklach, więc to nic złego.

Ja liczę na to, że nas zaskoczy najbliższy czas :D
Zobaczycie, ja wam to mówię :D :D :D
Tyle czasu cisza, a tu nagle będą kreseczki za kreseczkami :D
 
reklama
Jugosława, przed @ zawsze mnie tak męczy, a czasem właśnie, aż tak na wymioty, ale już lepiej :) zaskoczy nas, zaskoczy :)))

noo Limonka, ​jak tam?
 
Moniusia hmm a moze te mdlosci to wlasnie ten objaw kochana;-)


Edita ja to ogromny zmarzluch jestem i pierwsze co mowie jak wstaje to „loo matko jak zimno”, pierwsze co mowia jak wychodze na dwor to „loo matko jak zimno” i pierwsze co mowie jak wracam do domu to „loo matko jak zimno”. No nie maja ze mna latwo:dry:, ale ja z tym moim cisnieniem to mam tak, ze nawet w lato mam takie ataki zimna, ze na dworzu goraco, a ja siedze pod kocem i w grubych skarpetach. A wieczxorami w porzez zimowej, wczesno wiosennej i jesiennej wygladam bardzo kuszaco, bo mam gruba polarowa pizame w misie albo snoopy, do tego grube skarpety i gruby szlafrok plus kubek z goraca herbata. Nic tylko brac haha:-D:laugh2:


Madziolina wszystko co najlepsze dla synka z okazji roczku i milej imprezki:tak:. I nie przepraszaj, bo po to jestemsy, aby sie wygadac na kazdy temat:tak:
Moj tez czasem zmeczony i wtedy nic z tego, normalna rzecz, ale zazwyczaj to taki nienasycony, ze szkoda gadac:-D


Haruna no zaciskam kciuki, aby to bylo to;-)


Jugoslawa dobrze mowisz kochana teraz sie posypia kreseczki jedna za druga:-D


Limonka limonka limonka czekamy;-)



Ok wiem ja z innej beczki, odnioslam sukce, nie starczakowy jeszcze;-), ale wygralam dla firmy przetarg, wiec dzis swietuje

 
reklama
Do góry