reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki wiosna 2015 -!kolejne starcie

Limonka, 2,28 po dwóch miesiącach brania euthyroxu wcześniej 4,42 :) Kurde ja tego hashimoto powiem szczerze nie rozumiem do dziś dnia.. i też nie rozumiem dlaczego endo. kazał mi brać ten euthyrox cały czas, a w razie ciąży częste kontrole.. no bo w sumie niedoczynności też nie ma, nic o tym nie mówił.., nie ogarniam tych chorób tarczycy :-)

o matko, jakie procedury, z jednej strony to dobrze, ale z drugiej to czasami komplikuje sprawę..


Ja latam do łazienki.. na zwracanie mnie bierze :( narazie się powstrzymuje, ale coś czuję, że zaraz nie wytrzymam :(
 
reklama
Limonka, 2,28 po dwóch miesiącach brania euthyroxu wcześniej 4,42 :) Kurde ja tego hashimoto powiem szczerze nie rozumiem do dziś dnia.. i też nie rozumiem dlaczego endo. kazał mi brać ten euthyrox cały czas, a w razie ciąży częste kontrole.. no bo w sumie niedoczynności też nie ma, nic o tym nie mówił.., nie ogarniam tych chorób tarczycy :-)

o matko, jakie procedury, z jednej strony to dobrze, ale z drugiej to czasami komplikuje sprawę..


Ja latam do łazienki.. na zwracanie mnie bierze :( narazie się powstrzymuje, ale coś czuję, że zaraz nie wytrzymam :(

Swietny wynik , ja to mialam w pazdzierniku 13, wygladalam jak zombie I zyc sie ze mna nie dalo. To moze byc dobry znak :)! A masz Jakies jeszcze objawy?

edita, niestety, czekam na te dwa wyniki jak na zbawienie:)
 
To lada chwila ta 15! ;-)

o masz.. wysoko :O to przede wszystkim na funkcjonowanie normalnie się przekłada, prawda? No nie powiem, czuję się inaczej, ale pewnie po tej stymulacji.. no wszystko co na @.. piersi strasznie bolą, leci ze mnie taka woda no i ogólnie czuję się jakby lada chwila miała przyjsć @ :)
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny a ja mam dzis takiego wku... na malego, yme szok!!!
Ale we mnie buzuje!
I piersi nie bola, a zawsze bolaly, a 8 dni do @ ale to raczej nie jest dobry znak :|
 
Missiiss a dziekuje kochana, chetnie przyjme kawalek Twojego brzuszka:rofl2::-)


Moniusia kochana ja bez kawy z niskim cisnienie to nie dalabym rady i lezalabym pod biurkiem chyba hehe. Ale fajnie, ze domek budujecie, to sama radosc, a potem urzadzanie:-)


Jugoslawa kochana zolnierze w koncu tak zaatakuja, ze i blizniaki rzeczywiscie beda hehe:-D. Tez bym nie pogardzila, chociaz na pewno byloby wesolo. Moj tez by chcial, ale jak on mowi najlepiej jak drugie w kolejce;-)


Misia a widzisz, a ja jezdze walem miedzeszynskim, mieszkam na poludniu od wawy, a pracuje w centrum, wiec nie jest zle nawet mimo tego, ze zamkneli lazienkowski. A tesciowa to rzeczywiscie terminator hehe, ale jak byl ktorys z kolei to juz lepiej, bo rodzenstwo szlaki przetarlo, wiec troszke latwiej;-)


Limonka kochana czekamy z Toba na wyniki, bedzie dobrze :tak:

Lux ja tez czekam;-)


Edita kochana ja juz nie wierze, ze bedzie cieplej hehehe, dzisiaj tez w czapce i grubym szaliku, bo kurcze zimno. Uwielbiam wiosne, kwiecien kiedys byl cieplejszy, ale licze, ze maj bedzie lepszy. A na ciuchy uwazaj uwazaj, mam tak samo, bo ogladajac te ciuchy to tyle czasu trace, ze szok, siedze wtedy i patrze jak zahipnotyzowana albo chodze po sklepach i ogladam wszystko i porownuje, coz kocham ciuchy, buty, bizuterie hehehe:-D:sorry2::-p

Ok zaraz uciekam do ksiegowej pare ulic stad na spotkanie
 
Ja latam do łazienki.. na zwracanie mnie bierze :( narazie się powstrzymuje, ale coś czuję, że zaraz nie wytrzymam :(

Ohoho... Zawsze tak masz przed @?:)
Może to jakiś znak, co?:tak:

Limonka
Na pewno pierwsza beta będzia ładna, a druga większa:) założę się o stówę..:tak:


Madziiolina
Każda ma inne objawy w ciąży, spoko..A 8dni do terminu to jeszcze wszystko może się wydarzyć:happy: Co Młody wyprawia?:-D

Jazza
To Ty mały zmarzluch jesteś:) Ja pociskam w apaszcze i letnim płaszczyku, a uszy mi włosy zakrywają zamiast czapki hehee:)
 
reklama
Fruzka a nic wielkiego, ma dzien marudzenia, ale ja poprostu dzis jestem naladowana. Do tego znajomi sie wieczorem wpraszaja, ze niby uczcic roczek Michasia, tylko ze Michas juz bedzie spal :|
 
Do góry