reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki wiosna 2015 -!kolejne starcie

reklama
Moniusia, Madziolina, bedzie dobrze, na poczatku objawy sa nie do odroznienia, Bedziecie jeszcze mialy mila niespodzianke:) trzymam kciuki.

madziolina, moze wlacz synkowi bajke, sobie zrob herbatke I odprez sie troszeczke :)

lece konczyc obiad I budze Mlodego:)
dziekuje za wsparcie I slowa otuchy. , Jestescie najlepsze:***
 
Haruna, jak u Ciebie??? Powtarzalas test?

Dziś znowu bladziocha ale nie pokazało się od razu tylko troszkę trzeba było poczekać, brzuch rwie jak skurczy byk, cyc sterczący ( Stary zadowolony ;) ) sądne 3 dni... jestem 14 dzień po owulacji albo przyjdzie okres albo otwieramy szampana ;)

Dawno tak długo mnie nie bolał brzuch przed @.....
 
kamcia: a skąd przypuszczenie, że owu nie będzie? testy robiłaś owulacyjne? Czy tempkę mierzysz? Czy po prostu czujesz? :)

Po prostu to czuję...w sumie to cały czas jestem sucha jak pieprz- brak jakiegokolwiek śluzu a zazwyczaj mam taki kisiel w majtach, że prawie cały miesiąc chodzę z wkładkami. W poprzednim cyklu robiłam 2 testy i wyszły negatywne, beta w 35 dc też wyszła negatywnie więc w ciąży nie jestem. Nie wiem co się stało :(

fruzka twój facet przynajmniej próbował coś z tobą z działać a mój odwrócił się do mnie dupą bo chciało mu się spać. A specjalnie czekałam na niego do 1w nocy :wściekła/y: Dzisiaj już mu tak łatwo nie odpuszczę. Po pracy kolacja, myć się i do dzieła. Wóz albo przewóz zwłaszcza, że to on nalega na kolejne dziecko.

Edita ja luteiny nigdy nie używałam a ona od 2 lat non stop:szok: Nie wiem jak jej lekarz mógł aż tak się pomylić i nie obserwował jej cyklu tylko od razu wszystkie badania robili łącznie z badaniem drożności jajowodów ;/
O córkę staraliśmy się chyba tylko 1 cykl. W drugą ciążę zaszłam od razu w pierwszym cyklu i to tylko po jednym razie hehe niestety poroniłam w 12tc. Teraz pierwszy cykl starań to niewypał, zobaczymy jak będzie teraz chociaż tak jak napisałam wyżej ten brak śluzu zmniejsza nasze szanse.
Kami, zaraz tez zobaczysz II. Przyjaciolka dalej sie nie odzywa, no trudno, ja nic nikomu zlego nie zorbilam. Na zdjeciu to Twoja coreczka?:)
Tak, Emilka w tedy miała 8 miesięcy:)

Teraz to i jak z niecierpliwościom będę czekać na wyniki Limonki :)
 
Moj tez niestety cmyesto sie odwraca, bo jest zmeczony i spiacy... W tym cyklu to sie do niego 3 dni odzywalam sluzbowo :p bo w ndz mu powiedzialam, ze mam 2 piekne krechy na tescie owu i on sie ucieszyl, wieczorem wypil ze 3 piwka, ja poszlam sie polozyc, pow, ze za 10min bedzie, nie wiem ile minelo ale jak przyszedl to pow ze jakis fajny film ogladal i ze jest mega spiacy i zasnal, 3 dni bite podchody robil itp kajal sie i co z tego??? A w sob to Wam pisalam, ze moim zdaniem to on nie skonczyl bo nie mialam mokro,a tez bylismy po imprezce... Takze w 90% nic z tego :-(
Rozpisalam sie :-) i przepraszam ze tak wnikliwie
 
reklama
Do góry