reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Weteranki...

witam sie po pracy ,,domek troche ogarnęłam ,pranie rozwiesiłam ,Zuzy przy lekcjach przypilnowałam --> teraz herbata i ciasto ...

boję się tej jesieni ,że mi znowu doopka urosnie :sorry::confused2:


Koralikowa ja się własnie wykaraskałam z choroby ...2 tyg mnie trzymała
zdrówka kochana !

Zjola ;-)
dzięki kochana :))
no i gratki wypadu z kumplami:):):) wiatr we włosach to jest to ..co ??:-)


Kwiatek :*
takie spontaniczne impry sa najlepsze :)) zawsze się udają :tak:


Nikusia jak dziś ????:sorry:

Balbinka no żesz gdzie Ty znowu jesteś ????
Patisonek już odebrany?


Lopop,mmm,Kora,Esme,Błonka,Bree DO TABLICY!!!:-p
 
reklama
JESTEM KURCZE CHORA :cool:...zwolniłam się chwilę w pracy poleżałam, leki łyknęłam i jakoś ciągnę...ale głowę mam tak bolącą, że masakra :baffled:...generalnie fajnie bo teraz wiem, że mój organizm walczy z infekcją...no ale taka pogoda i jutro albo na żądanie albo polecę po zwolkę do lekarza bo na prawdę nie chcę ryzykowac z pracą...
Ja mam 3 pralki prania do uprasowania a 4 do wywieszenia ale za nic tego nie zrobię bo ledwo siedzę :baffled:
Dziecię z moją mamą lekcje odrobiło więc luzzzz...BUZIAKI
 
hej ho!

Laski, nie chorować! W tym tygodniu ma być powrót lata 28 stopni! :-)

Mama, Patiś w piątek pojechał do nowego domku. Będzie mieszkał koło Gliwic. Ryczałam pół dnia za nim :-( Przyjechali po niego bardzo sympatyczni młodzi ludzie, pisali już do mnie, że młody czuje się dobrze :tak: Dali mu na imię Diesel :sorry: Jeszcze łapię sie na tym, że szykuję dla niego miseczkę z jedzeniem no i nie mam siły wyrzucić jego ulubionej zabawki - litrowej butelki po coca coli :sorry:

Życzę Wam szybkiego powrotu do zdrowia i miłego wieczorku :tak:
 
Balbinko no tesknisz na pewno:)
mama no ja jednak cos..ech rozlozy mnie i tylee

Przespalam 3 godziny,,wstalam w gorszym stanie niz przed pojsciem spac..ja pikole,,a jeszcze u mnei w pracy 14stopni...brrr...
 
Witam, wpadłam zostawić pozdrowionka dla Was. Czasu mi brakuje na pisanie ale podczytuję Was. Próbujemy Alutkę przyuczyć do samodzielnego zasypiania bo już cyrki były. Noszenie, bujanie a ona się darła w niebogłosy. Teraz po kąpieli do jej pokoju, cisza, światło przygaszone i zasypiamy. Dziś to trwało 2,5 h ale przynajmniej się nie darła po prostu leżała, trochę pomarudziła, ale w końcu zasnęła. ;-) Musimy być twardzi, trzymajcie kciuki ;-)
Pozdrawiam Was wszystkie, ciężaróweczki ściskam podwójnie. Wrzuciłam na fb dzisiejsze zdjęcie mojej księżniczki...
 
Balbinko - Patisonek będzie moim sąsiadem, bo ja z Gliwic jestem :)

Koralikowa - Ty się nie starasz, Mama się nie stara, mnie już tak nie bardzo zależy, więc niedługo trzeba będzie staraczki weteranki przemianować na niestaraczki :-D.
A u mnie w pracy temperatura nie lepsza. Ledwo 18 :baffled:

Bree - wczoraj pokazywali w tv, że dzieci świetnie się uspokajają przy muzyce z Gwiezdnych Wojen :-D, może spróbujesz.
 
Heja... ja witam się z domku dziś...bo nie zwlokłam się jednak z łóżka... i albo wezmę na żądanie albo polecę po południu do lekarza...jeszcze czas więc przemyślę....chciałabym posiedziec w domku:tak:...przynajmniej przez te dni @ no ale zobaczę...
POZDRAWIAM WAS...
No ja nby staraczka...obiecałam sobie, że zakończę po HSG albo laparoskopii bo taki plan miał dr...więc ja jeszcze ostatkiem sił ale się staram o maluszka.... ale jak długo pociągnę :baffled:
 
hej wam
ja juz po pracy...
Pogoda sie polepszyla...
papierow mam duzo do zrobienia..na wczoraj hee

zjola niomm chyba hee
nikusia staraj sie..nmmy bedziemy was wspierac...

Milego dniaa
 
reklama
Do góry