reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Weteranki...

Zjolka 3mam kciuki za tą "ostatnią" próbę &&&&&&&&& :tak: pewnie sie uda zobaczysz myśl pozytywnie


mama brawo :) ciesze się... ale Ty serio już tylko z gumą teraz? :confused: żartujesz tak? wiec nawet nie ma cienia szansy u was? czemu tak?! ej :sorry2:
 
reklama
Amalfii proszę się nie naśmiewać ze starej mamy:-p

Kinga ano tak ...i powiem Ci ,że bez żalu do tego podchodze ,może dlatego ,że mam inny cel teraz ..
wszystko co mam w domu wysprzedam (sprzęty ,ubranka,buciki ...)

ja mam 33lata ,mąż 40 l....czas minął ..
teraz trzeba się inaczej realizować ..
 
Krzysia rozwalasz mnie jak piszesz o sobie jaka to stara już jesteś (33) nie przesadzaj:) Rozumiem Cie... naprawdę. I życzę jak najlepiej w każdej dziedzinie
 
Krzysia rozwalasz mnie jak piszesz o sobie jaka to stara już jesteś (33) nie przesadzaj:) Rozumiem Cie... naprawdę. I życzę jak najlepiej w każdej dziedzinie


Kinga,Zjola mi nie chodzi o to ,że jestem za stara...
chodzi o to ,że skoro po takim czasie walki nic nie wyszło to koniec ..
będę się realizować w innej dziedzinie ..dwoje dzieci mam teraz czas na sferę zawodową .

a poza tym inaczej się stara jak masz męża w podobnym wieku a inaczej jak tylke co u nas-7 lat- różnicy ...

mi już 3 lata temu ginek powiedział,że nie zajdę ...chciałam Mu udowodnić ,że sie myli ...ale jak widac miał rację ...
tak zwana niepłodność wtórna ...głowa muru nie przebiję jak już nie raz pisałam ...

juz dawno badałam sobie LH i FSH --> rezerwe jajnikową i lipaaa

teraz czuję ,że zaczynam żyć na nowo ..mam inny cel ,coś innego zaprząta moje myśli i dobrze mi z tym ...


a w stwierdzeniu CZAS MINĄŁ - chodziło mi o mój czas...bo mieliśmy się z mężem starać tylko pół roku a zeszło się na 2,5 roku ..
 
reklama
Do góry