reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Weteranki...

reklama
witam sie i ja ...u mnie pochmurno...dlatego pewnie tak dobrze mi się spało ...
i do tego nie mamy prądu bo podłączają dom właśnie wybudowany i pewnie dlatego ...

idę z Bono na spacer zanim się nie rozpada..

miłego babki.
 
lopciu ja nie palę już od kilku miesiecy :) ale paliłam..... mimo to zawsze po paleniu szorowałam zęby. Jedynie co to kawę piję a wiadomo że po kawie też robi się żółty osad na zebach. Byłam niedawno na piaskowaniu:) rewelka! zęby jak nowe:) widać na moich fotkach zresztą..heh Miło że nie tylko ja jestem tak skrzywiona hehe


Ja już w domku.
Biore sie za pranie...i obiad:) Wieczorem na plażę skocze
 
Hej Weteranki. U nas dziś pogoda daje pożyć. Zrobiło się pochmurno i ochłodziło się trochę. Uff.
Ja też mam schizę zębową ;-) Boję się, że będę terroryzować moje dziecko ;-) Ja niestety mam to nabyte a nie wrodzone ;-) Jako dziecko miałam problemy z próchnicą i było to niestety zaniedbane. Odkąd sama zaczęłam w miarę kumać to sama o to musiałam dbać. Tzn nikt mnie nie prowadzał do dentysty. Sama chodziłam jako nastolatka i dbałam o to. Efekt jest taki, że zęby mam słabe i prawie wszystkie leczone, dużo kanałowo - ogólnie nie za ładnie to wygląda. Dlatego obiecałam sobie że nie dopuszczę, żeby moje dzieci miały takie problemy, bo wiem ile to kompleksów.
Kinia, Twój uśmiech faktycznie ładny. Zauważyłam już na poprzednim avatarku ;-) A co do higieny polecam Wam szczerze irygator. My kupiliśmy w komplecie ze szczoteczką elektryczną ale można dokupić oddzielnie. Rewelacja jak dla mnie, odkąd go stosujemy właściwie nie mamy kamienia nazębnego (dentysta nie ma co usuwać - raz to od nas nawet kasy nie wziął bo mówi, że nie miał co usuwać), świetnie czyści przestrzenie międzyzębowe nawet jak ktoś ma wąskie. No i można zapomnieć o nici dentystycznej - która jak wiadomo może uszkadzać zęby.
 
widze temat zebowy sie zrobil.. ja chodzilam jako dziecko do rzeznika co na mnie krzyczal bo sie balam i tak mi zostalo ze sie panicznie boje... ale musialam miec jako nastka zakladany aparat i musialam leczyc 6 zebow pod niego... juz u innej pani doktor, fajna babka ale trauma zostala. mimo wszystko nigdy nie moglam spac przed wizyta a zakladanie aparatu to bylo cos okropnego bo mialam sciagane zeby z kosci.. nowe poprostu zamiast sie wyrżnąć rosly w poprzek w kosci i mialam najpier operacje, potem drutowanie i aparat.............. nie bede wtajemniczac co i jak bo moze ktos ma wstret do krwi itp :p

bree Twoj suwaczek pomyka ah urodzisz przede mną?????:-)
 
Hej
U nas upał, 35 stopni, masakra. Na spacer nie idę, nie ma mowy, wieczorem wyjdę. Teraz wiatr się jakiś zerwał, mogłoby popadać.
Dziś pospaliśmy wszyscy do 10, nawet Agatka :-D ale w nocy wstawała chyba z 5 razy - od paru dni przekręca się przez sen na brzuch i tak śpi, a jak się przebudzi, to marudzi. Teraz zjadła kaszkę i padła :)
Miłego dnia Wam wszystkim życzę :)
 
Błonka, taaaa. Wczoraj byłam na wizycie i Pani dr powiedziała, że w najbliższych dniach porodu nie będzie. Szyjka miękka ale długa i trzyma. Także LIPA. Mam chodzić trzy razy w tyg na KTG i czekać. Moja Pani dr ma 11 dyżur więc serdecznie mnie zaprosiła na 11.08, z resztą jest zdania, że większość pierworódek przenosi ciąże. Aha termin z usg wczorajszego wyszedł na 12 sierpnia ;-)
 
U nas słonko zaszło...
Jeszcze 25h do wizyty...oszaleję...zaczynam wariować...
Kahaka, miłego dnia:)

Bree ja rodziłam 5 dni przed terminem a nic nie zapowiadało:)
 
reklama
Do góry