reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki Weteranki...

reklama
lopciu piaskowanie to nie to samo co wybielanie :) U mnie w zakamarkach zębiny z czasem zbiera się osad po kawie i nie można za bardzo tego wyszczotkować.No może teraz będzie inaczej z tymi szczotkami. i brzydko to wyglądało bo miałamtaki szary nalot na zebach dolnych zwłaszcza i od wewnątrz. Teraz tego nie mam. Stomatolog przed piaskowaniem określił kolor moich zębów i miałam D3 a po piaskowaniu mam C1 :)

bree
to faktycznie źle sie zrozumiałyśmy bo ja spojżałam na tą szczotkę automat i o to mi chodziło własnie że takie kupiliśmy. irygartor to co innego bo stosujesz go np zamiast nici dentystycznej już teraz rozumiem:) Ja mam poprostu szczotki elektryczne Brauna. sorki za gafe.
 
dzięki kochane za wytłumaczenie corazon za linka
dziewczyny mi nawet nazwa nic nie mówiła bo ja nie miałam nidgy takich przebarwień mocnych
ewentualnie leciutki kamień na styku jedynek na dole i tu wystarczyło tylko czynność pozbycia się kamienia
zresztą taką czynność miałam dopiero 1 raz

bree super
kingu jeszcze jedno tylko mocno nie przyciskajcie tej elektryczej szczoteczko do dziąseł bo może powodować odsłonięcie szyjek zębowych- mojej szefowej tak się stało bo za bardzo przyciskała
 
lopciu staram się delikatnie myć.. przy wiekszym dociskaniu odczuwam się ból wiec nie ma co szaleć:)

Dziewczyny życzę wam miłego weekendu!!!:happy:
 
reklama
Hej...ja już po pobraniu krwi, teraz czekam na wyniki i wizyta.
Mąż robi śniadanie i zaraz zmyka na 2h do pracy, muszę sobie znaleźć zajęcie...
 
Do góry