reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Weteranki...

Bo odmiany malin są na prawdę bardzo różne, moja teściowa ma jakąś bardzo późną, że jakoś koniec sierpnia zbiera... szukaj ;-)
Mama - żadnych owoców, przetworów owocowych, napojów i soków...nic a nic :no:
Waga spada bo ciuchy są luźniejsze, nie mam w domu bo bym się kurcze codziennie ważyła :-)...a tak jak jestem u siostry średnio co jakieś 2 tyg to wskakuję. Mnie najbardziej cieszą jednak ciuchy, ten luz w pasie i trochę już mniej na biodrach...zresztą...chyba każda z nas schudłaby gdyby nie mogła jeść słodyczy, białego chleba, owoców, ziemniaków, marchwi, kukurydzy, buraków...i oczywiście wszystkich przetworów z tym związanych,...czyli baj baj placki ziemniaczane, frytki, kluseczki, ciasta, ciasteczka, chipsy itd. ,...oj mogłabym wymieniać...
Poza tym ja się cały czas ruszam, jak nie siatkówka, to badminkton, a ostatnio jak wiecie przenoszę drzewo do kominka i już końca doczekać się nie mogę, :-p...ale to też wysiłek i ruch także ja cały czas dążę do 54 kg :tak:
 
reklama
Nikusia ja nie jem białego pieczywa,słodyczy,nic smażonego-tylko grill-zero masła..
jes ciemne pieczywo,wędliny ,ser biały i żółty,masę owoców..warzywa..
generalnie głodna nie chodzę..

ja wiecej niż 59 to nawet nie liczę ,że zjadę...


Cora to szykuj sobie i potem ogrodowo ;)
 
cześć
błoneczka a ty jeszcze w 2paku??
koralikowa jak zprawa z bankiem?
corazone, zjola jak tam samopoczucie??
dziwiaj dźwignełam pacjenta bo mi ugrzązł w wannie i tak mnie kręgosłup boli ze szok!! idę się położyć

no i jak zwykle o kliki proszę Żeby życie miało smaczek...
 
reklama
Do góry