reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Weteranki...

reklama
Pani doktor powiedziała, że nic nie zapowiada takiego obrotu sprawy ;-) Także nie liczę na cud. Mój M ma 10.08 urodziny więc śmieje się, żebym tylko nie urodziła 10 bo to będą jego ostatnie urodziny - później juz nikt o nim nie będzie pamiętał ;-)
 
hej hej nie mam czasuc zytać bo mam masę spraw na głowie, jutro impreza rocznicowa, ostatnie pranie, w niedzielę pakowanie a w poniedziałek wyjazd
 
bree... a u mnie niby sie zapowiada i tez nic... a niektorym od tak odchodza wody, zaczyna sie akcja i szyjka sie skraca w czasie skurczy i rozwiera..
mmm... hej :) milego wyjazdu i sprawnego przygotowywania :)
 
Bree ja własnie o tym pisałam kupiłam dwa takie irygatory oral-B :tak: i do tego wymienne końcówki aby było dla każdego na wymiane potem:) rewelka! jestem bardzo zadowolona i nie żałuje że tyle kasy na to mi poszło :-) uważam że jestem tego warta hahaha tak samo moi chłopcy :-D
Mówisz że bedziesz pewnie terroryzować dziecko z myciem zebów hehe wiesz to dobre jest! U nas Filip myje bez gadania dwa razy dziennie i wie że trzeba dbać o zęby. Spać nie pójdzie bez umycia:) to moja zasługa i jestem z siebie zadowolona za to np.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Bree ja własnie o tym pisałam kupiłam dwa takie irygatory oral-B :tak: i do tego wymienne końcówki aby było dla każdego na wymiane potem:) rewelka! jestem bardzo zadowolona i nie żałuje że tyle kasy na to mi poszło :-) uważam że jestem tego warta hahaha tak samo moi chłopcy :-D
Mówisz że bedziesz pewnie terroryzować dziecko z myciem zebów hehe wiesz to dobre jest! U nas Filip myje bez gadania dwa razy dziennie i wie że trzeba dbać o zęby. Spać nie pójdzie bez umycia:) to moja zasługa i jestem z siebie zadowolona za to np.

a czyscilas sobie u dentysty? bo ja w sumie myslalam o tym kiedys, ale najpierw musze uformowac moje dwójki.. bo ja dwojek w ogole nie mam, mam 3 przesuniete na miejsce 2 bo mi nie wyrosly..............
 
Błonka ja miałam piaskowanie zębów, usuwa on przebarwienia osad i kamień nazebny jest to robione strumieniem wody która jest pod ciśnieniem z dodatkiem drobin wodorowęglanu sodu i powietrza. Nie drogo bo tylko około 80zł. trwa chwile około 20minut. Znajomy(moj dentysta-klient również) powiedział mi że za 6 miesiecy bede musiała powtórzyć lub wtedy zrobić wybielanie sobie ale to zobaczę jeszcze w jakim stanie bedą wtedy moje ząbki:)
 
lopciu ja nie palę już od kilku miesiecy :) ale paliłam..... mimo to zawsze po paleniu szorowałam zęby. Jedynie co to kawę piję a wiadomo że po kawie też robi się żółty osad na zebach. Byłam niedawno na piaskowaniu:) rewelka! zęby jak nowe:) widać na moich fotkach zresztą..heh Miło że nie tylko ja jestem tak skrzywiona hehe


Ja już w domku.
Biore sie za pranie...i obiad:) Wieczorem na plażę skocze

a piaskowanie to wybielanie??? czy chodzi o wydobycie bieli z "przybrudzonych" zębów
no widać:):) a chodzisz prywatnie do stomatologa
właściwie to ja mam naturalnie białe zęby po mamusi:):)
jedna kawka nie szkodzi
 
Błonka ja miałam piaskowanie zębów, usuwa on przebarwienia osad i kamień nazebny jest to robione strumieniem wody która jest pod ciśnieniem z dodatkiem drobin wodorowęglanu sodu i powietrza. Nie drogo bo tylko około 80zł. trwa chwile około 20minut. Znajomy(moj dentysta-klient również) powiedział mi że za 6 miesiecy bede musiała powtórzyć lub wtedy zrobić wybielanie sobie ale to zobaczę jeszcze w jakim stanie bedą wtedy moje ząbki:)

Ja też robię piaskowanie i szczerze powiem, że zrobisz raz to już trzeba robić regularnie...
Ja właśnie się wybieram na koniec miesiąca znowu.
Uczucie po zabiegu niesamowite, zęby jak nowe:tak:
 
reklama
Do góry