reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Weteranki...

reklama
Wiem o tym i żałuje ze przypadkiem trafilam na to forum. poprostu spojrzalam tylko na te na ktorych ktos jeszcze cos w chwili obecnej pisze, nie zważając na tematy... nie na miejscu z mojej strony... ale tak poza tym to wierzę w Was dziewczyny. nie mozna sie poddawac, trzeba o siebie dbac, relaksowac się, nie byc spiętym i się modlić, bo tylko to pozostaje. w obecnych czasach bardzo duzo zwiazkow ma problemy z zalozeniem rodziny... to jest okropne ale my kobiety jestesmy bardzo silne,a nasz instynkt macierzynski potrafi dzialac cuda... ja zaszlam w ciaze w najmniej spodziewanym momencie. lekarz w tym miesiacu nie dawal nam szans. wszystkie badania wychodzily zle, jajeczko i owulację lekarz badal mi co drugi dzien, okazalo sie ze w tym miesiacu znowu nic... a jednak:) dlatego uwierzcie ze cuda się zdarzają! i to najczesciej wtedy kiedy sie ich nie spodziewamy

zawsze bywa tak w najmniej oczekiwanym momencie, my tez odpuscilismy, bo mialam wyznaczony termin na laparoskopie a tu bach... bylam w takim szoku... ze chyba osoba niestarajaca sie tyle czasu i nie walczaca o ten cud, nigdy tego nie zrozumie i nie poczuje tej radosci tak jak my
 
wiem dziewczyny. przechodzilam przez to samo, mimo ze juz o tym zapomnialam... rozumiem was. ale trzymajcie się razem, wspierajcie się wzajemnie i myslcie pozytywnie. nie wolno się poddawać!! Jesli jednak się nie daj Boże nie uda, to znaczy, że zostałyscie stworzone do tego by pomoc jakimus innemu dziecku. To jest trudne ale takie dzieci tez potrzebują rodzicow i normalnego domu. To tez jest bardzo wazne. Moi bardzo bliscy znajomi przez to przechodzili, adoptowali dwoch chlopcow- braci, i teraz po kilku latach są nierozłączni. Tworzą bardzo szczesliwą rodzinę. Trzymajcie się! wierzę razem z wami. dobranoc
 
zawsze bywa tak w najmniej oczekiwanym momencie, my tez odpuscilismy, bo mialam wyznaczony termin na laparoskopie a tu bach... bylam w takim szoku... ze chyba osoba niestarajaca sie tyle czasu i nie walczaca o ten cud, nigdy tego nie zrozumie i nie poczuje tej radosci tak jak my
widzisz? pieknie:) teraz tylko pozostaje trzymac kciuki, dbac o siebie i brzuszek i za 5 tygodni bedziesz najszczesliwsza kobieta na ziemi:) a moze troszke wczesniej...:) zyczę Ci powodzenia, sily i szczęśliwego i łatwego porodu. a teraz wspieraj kochana inne dziewczyny, bo jestes im bardzo potrzebna. dobranoc
 
amen Błonka:)))

dobranockaa wszystkim....
2c3fee3852eaa9c0.gif
 
czesc i czolem kluski z rosolem, ja juz po badaniach w lab... krwi mi upuscili.. teraz sniadanko, potem rozpustna kawa i czekam na kuriera...
burza w nocy nie dala spac, i jestem wykorkowanaaa
 
reklama
hejaa dzien doberekJa z kawusią sie witam

Błonka a co kurier przywiezie?? pewnie cos dla dzidzi:)

Kinga &&&&& za jutrzejsze..normlanie czuje ze to bedzie efekt potem....:)))

andromeda jak egzamin???????

a reszta spi przy pon,,nie pewnie w pracy..ja sie lenieA jutro rada,wiec jade do pracy na caly dzien:)
 
Do góry