reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Weteranki...

koraliczku, na lozeczko czekam.. i mam nadzieje ze dzis dojedzie.. bo cyrki z dostawa sa strasznie, boje sie ze nie zdazą heh
andromea wlasnie jak exam?
 
reklama
Błonka na pewno dojdzie...a sie nim pochwalisz fotką i wogole bys sie pochwaliła wszystkim,,ja uwielbiam oglądać malutkie cuszki itp..dla dzidzi:)))

Ja kalafiora wsuwam z bułką...
 
dziekuje Wam...fakt troche sie juz stresuje bo nie wiem czego sie spodziewać i jaki to bedzie ból..no ale Błonka pocieszyłaś mnie:) kochana Ty. Buziak
Jak pomyślę że w tym roku zwiekszą się szanse na dzidzie dzieki temu badaniu to nawet ten ból mi nie straszny! ;-)
 
PRZYSZŁO! ale paka!
jak sie złoży pstrykne fotke.. tylko moj telefon robi kiepskie fotki ale zrobie :p

a hsg jest super, jak bym wiedziala ze przy staraniach na przyszla dzidzie tez po 3 miesiacach zaskocze po zabiegu moglabym codzienie sobie takie strzelac :)
 
reklama
Do góry