reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Weteranki...

reklama
Ostatnia edycja:
hejoooo ogladacie mecz

ja przegrywam dwa piwa i ptasie mleczko z pracy ze znjaomymi,,cholerkaa...

Corazon noo bylo slonko,burza,deszcz,,hee

jutro chyba lece na plaze......

zmykam,bo pusto,,wszyscy final ogladaja czy jakkk??

papa
 
jestem tez oglądam
w piątek mieliśmy z pracy ognisko no i się zaziębiłam:(
... a tak właściwie to mam już wakacje i jakoś nie ciągnie mnie wcale do laptopa:eek: dziwne to :baffled: chyna przez to przeziębienie
 
przepraszam Cię Błonka jesli uraziłam. Ja też doczekałam się maleństwa mimo, że lekarze zapewniali że nic z tego nie bedzie z powodu wczesniejszej amputacji szyjki macicy. na szczescie udalo sie 3tygodnie przed terminem ale na szczescie wszystko ok. Tera tak cieszac się z mojego malenstwa biore udzial w konkursie bo nie moge sie nim nacieszyc i dlatego prosze o glosy. niestety juz drugiego dziecka prawdopodobnie nie bede miala choc bardzo bym chciala, ale wtedy moze adopcja... to nie to samo ale jakiemus porzuconemu dzieciatku na pewno bym pomogla... jeszcze raz przepraszam i zycze duzo sily w dążeniu do najwazniejszego dla Ciebie celu
 
mi i tak by bylo przykro... jeszcze dobrze pamietam jak to bylo dowiedziec sie o ciazy kuzynki...
z reszta to spamowanie bo widze na forum jestes nowa
 
Ostatnia edycja:
Błonka tak jest,zgadzam sie jak narazie...wogole to przegralam piwa dwa w pracy,bo bylam za wlochami,,buuu
lopciu heja...wakacje odpoczywaj....i wylecz przeziebienie...
 
reklama
Wiem o tym i żałuje ze przypadkiem trafilam na to forum. poprostu spojrzalam tylko na te na ktorych ktos jeszcze cos w chwili obecnej pisze, nie zważając na tematy... nie na miejscu z mojej strony... ale tak poza tym to wierzę w Was dziewczyny. nie mozna sie poddawac, trzeba o siebie dbac, relaksowac się, nie byc spiętym i się modlić, bo tylko to pozostaje. w obecnych czasach bardzo duzo zwiazkow ma problemy z zalozeniem rodziny... to jest okropne ale my kobiety jestesmy bardzo silne,a nasz instynkt macierzynski potrafi dzialac cuda... ja zaszlam w ciaze w najmniej spodziewanym momencie. lekarz w tym miesiacu nie dawal nam szans. wszystkie badania wychodzily zle, jajeczko i owulację lekarz badal mi co drugi dzien, okazalo sie ze w tym miesiacu znowu nic... a jednak:) dlatego uwierzcie ze cuda się zdarzają! i to najczesciej wtedy kiedy sie ich nie spodziewamy
 
Do góry