reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Weteranki...

corazon, kawy? i paczka? mam paczka w lodowce :D
kinga ja tez musze cos ogarnac, maz zlozy lozeczko to umyje podloge zeby juz na super czyste postawic :) bo mam lozeczko z szuflada to bedzie ciezko pod spód zagladac czesto, bed emusiala prosic sie emka zeby mi przesówał.. albo mi filce zamontuje to bede przesowac sama po panelach
 
reklama
no ja wiedzialam ze wyjda cyrki jeszcze z lozeczkiem, wszytskis srubek nam nie wyslali.. wrrrrrrrr nie mamy jak zamontowac tych szczebelek na ktorych sie materac kladzie, emek sie wkurzyl, powiedzial ze uzyje swoich srub i nie bedzie juz nigdzie pisac i dzwonic.... firma moze i ma ladne posciele ale chyba w montazu sie nie specjalizuje :p
 
Błonka no tak to jest niestety.
Dzięki za kawkę:) Wyskoczyłam do sklepu bo bułki i zjadłam śniadanie:)
 
jak bierzesz lutke to ona hamuje @ czasami, ja dostawalam dopiero jak odstawilam, jak zaczynalam plamic to odstawialam zeby pozwolic jej "wyjść"
 
oki.. powiedzmy ze efekt koncowy, jeszcze musze poprac poszewki i kupic przescieradla na materac :)
Zdjęcie0456.jpg
 
reklama
Błonka ładnie :)) podoba mi sie łóżeczko. pochwal męża ;)
kwiatuszek lutka wydłuża cykl... i tak jak pisze koleżanka może odstaw :sorry:
 
Do góry