reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Weteranki...

reklama
witam ;))

u nas rewelacyjny dzień !!!
od rana na ogrodzie podziałaliśmy ,potem obiadek ,kawa i na 15.30 pojechalismy do gospodarstwa agroturystycznego na pożegnalne ogniska u Zuzy ze szkoły-była nasza klasa+ rodzice+ rodzeństwo i pani wychowawczyni.
było przeeeemiło,pogoda rewelka!
dzieci miały podchody z mapą-2 drużyny-chłopcy i dziewczynki..
każda drużyna musiała odszukać 11 pytań do krzyżówki zawiniętych w sreberka-na mapie było w którą stronę iść i ile kroków-zabawa przednia!! dzieci przeżywały na maxa!
były też 3 zadania-ułozyć rozsypane przysłowia
nawle cały makaron penne na wstążkę
i nazbierać 3 bukiety z białych kwiatków i 1 z białych..

potem wracaliśmy do krzyżówki-odnaleźliśmy wszystkie 11 haseł
rozwiązaliśmy krzyżówkę.


potem były poszukiwania prezentów:)
dziewczynki dostały opaską ,po 2 spinki,gumy i jajko niespo.i plan lekcji
a chłopcy hot weelsa ,gumy,jajko niesp.i coś jeszcze ,ale nie pamiętam+plan lekcji.

potem było ognisko
potem dzieci pływały łódką po stawie..

tatusiowie grali z chłopcami w piłę..
ja i 2 mamy siedziałyśmy na dużej drewnianej huśtawce nad stawem pod wierzbą płaczącą

dzieci zrobiły przedstawienie dla swojej pani..

mówię Wam wypoczynek na maxa,dzieci przeszczęśliwe .
super dzień !!

własnie wrócilismy,Tom z dziećmi poszedł na spacer z Bono..
zaraz ich kąpie i do spania a my piwko:)


pozdrawiam wszystkie kobietki i ściskam moocno:):***
 
cześć dziewczynki
mam za sobą bardzo udany miły dzień :)
Wy pewnie też...
Aż brak slów na to aby opisać to słowami.... :)))
jestem szczęśliwa że mam tak cudownego synka i meża.
Są dla mnie najważniejsi i nic wiecej poza nimi nie jest tak ważne.

Czas odpocząć po grilu:)


ps Częstujcie się! ;-))))

 
o wow! jakie ciacho fajne! nasze ulubione ostatnio. też miało dzisiaj być. wszystko leży kupione. ale czasu zbrakło. może jutro. kurcze aż ślinka pociekła.
ale mój limit kalorii na dzis wyczerpany. cały dzień dieta, itd. wieczorem wyciagnęłam małego na rower. ponad 20 km zrobiliśmy. wstąpiliśmy na plażę, bo tam dziś noc świetojańska, szukanie kwiatu paproci, koncerty, itd.
no i super byłoby gdyby nie...ta lodziarnia po drodze z tymi moimi lodami ulubionymi! ze świeżymi owocami, bitą śmietaną, orzechami i polewą toffi! uhm, jeszcze by sie zjadło. no i tak to wygląda:oo:. ale to nie ja. to mały mnie namówił. a dziecku odmówić nie mogłam przecież...
a jeszcze m zadzwonił, że kupił nam rakiety do tenisa i będziemy trenować na korcie.
a po chwili, że nakupował też słodyczy, takich naszych ulubionych, co nam zawsze przywozi z francji. no i znowu zonk! ochrzaniłam go, a on na to: żeby ćwiczyć i zrzucać, to przecież trzeba mieć co! hehe.
a on lubi takie moje ciałko. no miły jest. ale...podejście faceta.
Kinga super, ze udany dzień. jutro pewnie tez taki będzie. aż miło.
Mama też dużo ruchu na świeżym powietrzu z dzieciaczkami. napewno wesoło. i pobiegałaś za nimi trochę. fajnie. my tez tak lubimy.
m jak wróci to ma dużo pracy na działce. koszenie trawki i takie tam. ale przy grillu i ładnej pogodzie to sama przyjemność. uwielbiamy. i piesek się wyszaleje.
a po dzisiejszych zakupach to dręczą mnie wyrzuty sumienia. jak zawsze gdy wydam dużo kasy tylko na siebie. jak się tego pozbyć cholera jasna?? faceci tak nie mają. i dobrze im z tym:errr:.
i nie starczyło czasu, zeby cokolwiek w domu zrobić...oprócz obiadu dla syna oczywiście.
idę lulać. życzę wam kochane miłych snów. i równie udanej niedzieli.
 
Kinga - :( przytulam.
Proszę Cię daj większą czcionkę, bo starsza pani musi wytężać wzrok :sorry2:

A dzisiaj mój M poleciał do Japonii
 
hej,
Kinga, łeeee, wstrętna @! A co do ciacha, to mam dokładnie takie w domu :-) tylko bez truskawek, z samą galaretką :tak:
zjolcia, ojojoj to sama bidulko bedziesz? Możesz nas odwiedzić motorkiem, my też ciągle same ;-)
mama, super, że się sobota udała.

U nas dziś rano znowu płacz, ja nie wiem, o co tej mojej Agaci chodzi :crazy: jedziemy dziś na grilla imieninowego do męża babci.
A Was proszę o głosiki http://www.bebiklub.pl/home/konkursy/konkurs-rozwoj-maluszka/galeria/?start=1300&id=1400 i życzę miłego dnia!
 
reklama
hejaa
Moj juz pojechał,,takze wracam:)))

Poczytam was..za duzo nie ma widze,wiec nadrabiam...

kasiia ja ja poprosze truskaweczki:)))
Kinkusia na bruk,,w zyciu...:)))ja juz dawno taka droge podjelam....jest super...
kwiatuszku ee no nie smieje sie:)))
andromeda jasne bierz...
mama super dzionek..
Kinga wow,,mniammmmmmmmm.jaaaaaaaaa ale pychotka:)))
zjola ty tez slomianka:)
kasiia pogrubiaj nasze nicki:)))bom ja tyz slepa:)
kahaka oddane:)))
 
Do góry