reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Weteranki...

jestem na chwilę ..
byliśmy na ćwiczeniu przed jutrzejszym zakończeniem -przedstawienie będzie :tak:
potem zakupy,koszenie trawy,dzieci latały dziś dłużej i dopiero ich połozyłam .

padam ,jakaś nerwowa jestem dzis ..
dobrze,że już dzień się kończy.
 
reklama
to ja pierwsza dziś? dzień dobry wszystkim pięknym paniom (tak se od dziś mówmy, hehe).
ja już byłam na spacerku z piesiem. ale dziś wietrznie u mnie. a jak u was. muszę narobić dziś kilosów rowerem, łeb mi urwie. przyrodzenie ok, bo obciążenie większe nieco :baffled:.
i truskaweczki pozbierać. bo szkoda, żeby się zmarnowały. której wysłać?
full prania i sprzątania na dziś. ale się nie chce jakoś.
wymyśliłam sobie, ze może dziś zajmę się też shopingiem. hehe. to też sport. a ile się nalatać trzeba, żeby znalezć torebkę w odpowiednim kolorze albo coś, no nie? wy mnie zrozumiecie kochane, nie? bo mąż nie chce jakoś. wróci za tydzień. więc mam okazję.
Carol kiedy wyjazd? oby pogoda dopisała. mój syn był na obozie, ale im tam deszcz nie przeszkadzał. biegali bez butów bo i tak przemoczone. i bez koszulek bo i tak się zmoczą. a tak to tylko ręcznikiem się wycierali...dobrze, że taki zahartowany.
Zjola, honda fireblade 969 czy jakoś tak. napewno wiesz o czym mówię. tym to se raczej nie powycieczkujesz. kręgosłup w x. nie lubię. mam nadzieję, że się uda sprzedać. a twój to spoko!!
no i kurtka też spoko!
andromeda, ale teraz napięcie, co? aż trzy. wow. ale by było. mój mówi, że blizniaki to by chciał. wogóle dwoje dzieci jeszcze. a tu klops. mam nadzieję że tobie sie uda. no w końcu trzy podejścia dziennie.no to jak ma się nie udać! trzymam kciuki a potem nas tu przecież pozarażać musisz!
:rolleyes: taką chorobą to my chętnie.
 
Miłego dnia dziewczynki :)

dziś dzień Ojca... my imprezujemy bo jeszcze doszły im teścia :) bedzie wesoło... pogoda śliczna wiec grila zrobimy!
 
reklama
Hej,
lopop, ubiegłaś mnie, właśnie miałam pisać o maćku :-D
kasiia, ja chcę truskaweczki, jaaaaaa!!! Sprawdziłam już, że Agaci nie szkodzą, więc mogę wsuwać :-)
Kinga, udanej imprezy!

Mój mąż dziś pracuje, łeeee. Za to moja siostra z ukochanym przyjeżdża, więc się z nimi spotkam chociaż na obiedzie u mojej mamy. Pogoda zapowiada się piękna, więc i spacer zaliczymy. Mężuś dostanie od Agaci laurkę hahaa, ile się namęczyłam wczoraj, żeby jej stopę odcisnąć na papierze :laugh2: dłonie nie wyszły niestety, bo dziecię uparcie piąchy zaciskało :-p

Poproszę o głosy
http://www.bebiklub.pl/home/konkursy/konkurs-rozwoj-maluszka/galeria/?start=1300
 
Do góry