reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Weteranki...

Helooooł, pamięta mnie ktoś jeszcze?
Ja Was czytam codziennie i kibicuję ale za bardzo nie mam co pisać. Czas biegnie mi szybko, już kończymy szósty miesiąc zaraz. Powoli gromadzimy rzeczy dla małej, zapisaliśmy się do szkoły rodzenia. Ja nadal pracuję, mam zamiar pójść na zwolnienie od czerwca.
Mama dzięki za pamięć, złota kobitka jesteś.
Carola
, widzę że chcesz przejść na Dukana - fajna dieta i szybkie efekty ale wg mnie nie na dłuższą metę. Wiadomo wszystko z głową. A wiesz że Twoja tarczyca pomaga Ci przybierać kilogramy, teraz jak jesteś na lekach to powinna dieta być bardziej skuteczna. Zobacz jakie będziesz miała wyniki hormonów, jeśli mniej niż 50% normy to zwiększyłabym sobie na Twoim miejscu trochę dawkę Euthyroxu. To też wspomoże metabolizm.
Życzę Wam udanego wypoczynku w długi weekend i dużo boboseksów ;-)

aaa, i najważniejsze, zostawiam fluidki od mojej Ali: ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ - różowe, bo mamy tylko dziewczyńskie.

Edit
Hehe, na suwaczku jest waga dziecka 500g - nasza na ostatniej wizycie 2 tygodnie temu miała już przeszło 700g - upsss ;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Koralikowa ale ja muszę szybko w miarę.

Bree, wiem, że trzeba z głową :)
A co do tarczycy to racja, dlatego idę na badanie i wtedy jak coś to zwiększymy dawkę. Ja biorę Euthyrox 25 narazie...
 
Bree to rośnie wam dzidziunia ładnie! :))))


Dziewczyny piękny dzień! aż się chce wszystko! :-) prawda??!

Miłego weeekendu
my dziś pewnie dużo poza domem
a wieczorem na imprezkę! :tak:
 
Bree, wiem, że trzeba z głową :)
A co do tarczycy to racja, dlatego idę na badanie i wtedy jak coś to zwiększymy dawkę. Ja biorę Euthyrox 25 narazie...
Calol, nie bierz moich słów do siebie. nie chcę Cię broń boże pouczać. Po prostu chodziło mi o to, że niektórzy krytykują ta dietę, ale moim zdaniem jest ok, tylko trzeba ją stosować z głową. Miałam znajomą, która stosowała ją ponad 1,5 roku i tak się załatwiła, że do dziś od lekarza do lekarza chodzi i nie może się ogarnąć. Niestety efekt nie był tego wart.

Kinga, no rośnie mała rośnie i ja też rosnę. Już 9 kg urosłam ale co się dziwić jak właśnie wciągnęłam drożdżówkę z serem i pysznym lukierkiem. Jak na początku ciąży słodycze mogły dla mnie nie istnieć, to teraz cały czas o nich myślę. I tak krążę między ciasteczkami, lodami itp. Muszę to ukrócić, bo się po porodzie nie pozbieram.

Pozdrawiam Was i życzę udanego wypoczynku.
 
Bree ja z Filipem jak byłam w ciąży to zajadałam się frytkami i wierz mi jadłam ich na potęgę :))) hehe potem i tak mnie wciągneło..dziecko wysysa z matki tyle soków że te kg znikają w mgnieniu oka...Ja przed ciążą ważyłam zawsze 68kg a od kąd jest filip to 50.. potem 55 a teraz już długi czas 52. :) Jedz na co macie ochotę ;)
 
Korzystalam, korzystalam wczoraj :> Milo bylo!
Witaj Bree - poglaszcz brzuszek ode mnie
Caroline - i jak Oliwka po angielskim?
Koralikowa - gratulacje sukcesow.
 
heja

byłam na mieście,,normlanie sie roztopiłam wiecie..w dzinsach tyłek mi sie zaparzył..tak ciepło:)))

carol
jak gdzie..kurcze wspolczuje:(

poczytam wass

Kora dziekujemy:)))
mamusia juz sie wybyła na weekend???
bree witaj..ale rosnie wam dzidiza,,super...
 
Ostatnia edycja:
reklama
caro jak to? gdzie? co? jak? przytulam :((
bree :-) helołł

kobitki sprowadzili mi wozek :) wlasnie stoi w pokoju i sie juz "wietrzy" :sorry2: nareszcie!!

mialam wrzucic zdjecie wiec wrzucam :) Zobacz załącznik 459936

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
Ostatnia edycja:
Do góry