reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Weteranki...

Tak, jedzenie co 3h małe porcje, produkty dozwolone/zakazane?
Po tygodniu padłam, mam nieregularny tryb życia i pracy i nie jestem w stanie jeść co 3h...
 
reklama
nikusia ajć, oby Ci to szybko się wyleczyło..
caroline no kurcze, jak trzeba to trzeba..
mmm helloł
zjola nie wiem czy Ty wiesz ale te manekiny nadają się do dmuchania przez facetów, bo są płci żeńskiej i nawet mają swoje imię- Ania :p przynajmniej tak kiedyś słyszałam :p
 
mama - dzieki za pamiec! Jestem, jestem, ale dzis dopiero pierwszy raz, bo zapierdzielnik w pracy.
Wspanialych wakacji zycze!

Carolinee - musisz dobrze dobrac sobie dawke euthyroxu i bromka i absolutnie nie stosuj Dunkana. Ludzie po tym w szpitalu laduja. Kolega z pracy mdlal... Wystarczy jesc mniej, lżej, no i WYREGULOWAC HORMONY.

Nikusia, Carolinee - ja tez przez ostatnie miesiace mialam mega skrzepowe @. Zaczelam brac Dostinex i problem totalnie zniknal w 1 cykl. Polecam badania prolaktyny!

Nikusia - wspolczuje problemow z nerkami. Tulam {{{}}} Pojedz zurawinki, sok zurawinowy pij, jedz wit. C i duzo pij.

mmm - witaj!! Co u Ciebie?

U mnie owu sie zbliza. Wczoraj tescik juz prawie dodatni, pewnie dzis bedzie szczyt i zamierzam z sytuacji skorzystac :p
Niestety jestem przeziebiona i slabo sie czuje, bo kataras mnie okropny zlapal.
 
jestem ..
Carolaaaa kurcze,no to jak trzeba to trzeba się wziąć za kilosy i już-my Ci pomożemy..
najlepiej jeszcze ograniczyć na maxa wieczorne jedzenie,słodkie i fast foody..
spróbuj dziś na wieczór ugotować 2,3 jajka na twardo i zjedz samo białko...
poczujesz się syta..a na białko organizm zużyje mase energii ,żeby strawić czyli spali tłuszczyk...


Kora-cześć kobietko i dzięki ;**
skoro owu to korzystaj i badz miła dla męża :))

Kwiatek dobrze,że juz lepiej,zdrówka dla niuni:tak:
 
Kora no bez przesady...pewnie zdarzają się jakieś słabe momenty ale tylko wczoraj rozmawiałam z 4 osobami po Dukanie :) I jest ok:)

Jaja, K. pojechał po Oliwkę na angielski i już w międzyczasie dzwonili ze szkoły, że Oliwka płacze w sali i nie chce wyjść bo matka na nią czeka...Ehhh
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
heja
powróciłam z rozjazdó słuzbowych,,mamy 3 medale---w tym 2 brazy i 1 srebro...no na 70 dzieci i 15 druzyn to nieźle co?? no to sie pochwaliłam:))

carol hmmm...ja nie wiem ty nie wygladasz xle,jestes wysoka i nie jestes gruba jasna cholerka..nie zameczaj sie dukanem...moze co innego jakas inna dieta...moze zrezygnuj z bialego chleba zimeniakow makaronow..smazonego miesa--tylko pieczone duszone gotowane..a zobaczysz bedzie dobrze:)...

zjola wow wex nakręć film normalnie jak ująć szkielet czy cóś?? kiedy jazdy masz ??

mama pakowanie pełna parą co?? cuper masz...

kora kotzystaj..

kwiatuszku super ze zalicozny...
 
reklama
Do góry