reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Weteranki...

reklama
Błonka śliczny wózeczek... :)

Koralikowa, jechał dureń z budowy i rozjechał ją....pęknięta przepona, wątroba wpadła jej w klatkę piersiową...żyła ok godziny jeszcze, w strasznych męczarniach... :(
Wyjemy na zmianę cały dzień...teraz ja :((((
Moja małpa wpychająca się do łóżka....
 
u nas na podworku jak moj maz wjezdza autem to tez psa trzymam.. bo sie boje i zawsze mam czarne scenariusze... piesek to takie stworzonko ze czasem nie patrzy a z auta nie widac za bardzo... co jest pod sama maską...
 
Błonka my ją mamy już jakiś czas, albo raczej mieliśmy...ten idiota jechał szybko i podejrzewam, że celowo chciał ją nastraszyć a ona przez jego prędkość nie zdążyła uciec.... A jakby Ninka czy Oliwka wyszły zza garażu? Bo akurat biegały tam.... ciary mi przechodzą.... Ninka wszystko widziała. Teraz nas pewnie czekają zarwane nocki bo koszmary ją będą męczyć :((((
A potem patrzała jak sunia nam umiera na ręku:( I to w strasznych męczarniach...
 
Hej
Błonka, od razu poznałam, że to Captiva :-) My mamy Lareta, też imitacja lnu. Bardzo fajnie się prowadzi, tylko ciężki jest cholernie.
Carol, aż mnie ciary przeszły, jak to przeczytałam :-(biedna psinka, biedne dziewczynki, że na to patrzyły:-(
Bree, Kinga, ze mnie dziecko też wyssało kilogramy. Ale to podobno właśnie szybko się zrzuca, gdy się karmi piersią. A będąc w ciąży nigdy nie wiesz, czy Ci się to uda hehe :-p

U nas wczoraj taki upał, że mała niestety marudna była. Przez cały dzień przespała może z 2 godziny, ale za to jak zasnęła na noc o 22, to spała do 5, zjadłą i dalej śpi do tej pory :szok: co się stało z moim dzieckiem? :-D A mnie zaraz cycki eksplodują.
 
reklama
Do góry