reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki Weteranki...

nikusia witaj w klubie ja wlasnie lecze antybiotykiem pecherz.. leukocyty bakterie i nablonki liczne... tez mnie boli i piecze.. :(

zjola faktycznie jak nie dmuchanie manekina to podryw szkieletow... :eek:
 
reklama
Nikusia - urozmaicenie musi być ;-). Trzymam kciuki za twoje nereczki kochana &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Mama - szkoda, że archeolodzy tylko za oknem, bo szkieletów raczej nie żałuję :-D.
Nie płacz za psiuńciem, jakoś da radę.

Błonka - ja już o tym manekinie dawno zapomniałam. Nie był w moim typie :-D. Za bardzo blondyn był :-D a ja brunetów wolę :tak:.

O właśnie jeden szkieletorek powędrował do pudełka :eek:
 
Ostatnia edycja:
Mh... miałam problemy z nerkami w ciąży :-(...leżałam wtedy z 40 stopniową gorączką i zapaleniem układu moczowego tydzień na ginekologii...sęk w tym, że teraz nic mnie nie piecze, nie boli przy sikaniu...BOLI MNIE NERKA..kłuje dokładnie tak samo jak wtedy :-( ... ale mam pecha...ale dobrze, że teraz to zrobiłam zdążę zaleczyć do zabiegu....
 
Carol .... czekam na wieści, sama borykam się z ogromnie skrzepowymi @ i jestem ciekawa co twój gin na to....zdaj obszerną relację :tak:
Zjola...dzięki za takie urozmaicenie, jutro sezon siatkówki mieliśmy rozpocząć ehhhh :(:baffled:
 
Jestem....
Tak więc wszystko wygląda ok.
Zmienił mi jednak tabsy na inne bo stwierdził, że bezsensu je brać skoro tak się czuje no i do moich tarczyc i prolaktyn lepsze będą inne.
Dostałam skierowanie na ponowne badania tarczycowe.
I zjeby dostałam... ważę...92,5kg. Moje wstydliwe 86kg odeszło w niepamięć.... Załamałam się, zwłaszcza, że kazał mi zrzucić 20kg, mam ważyć 72,5kg a najlepiej 70kg....

Tak więc Dukan'a powitam już jutro a nie jak planowałam 7 maja.
Wyć mi się chce. Teraz ważę 27,5kg więcej niż 5 lat temu....
 
hej hej kobietki, dawno mnie nie było co słychać?
carolinee właśnie zauważyłam że zamierzasz stosować Dukana, jesteś pewna? ta dieta bardzo obciąża wątrobę...
 
Mmmm hej:)
Niestety innego wyjścia nie widzę...narazie to moja nadwaga obciąża kręgosłup i o 20% zmniejsza szansę na ciążę...tarczyca i prolaktyna kolejne kilkadziesiąt procent :(
Więc sama rozumiesz...zwłaszcza, że ja nie nadaję się do ćwiczeń, diet innych czy małych posiłków....
 
reklama
Do góry