reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Weteranki...

witam

SUZI gratulacje!!!!!! :)))) ale radość.

mama dobrze że chociaż torbieli nie masz. 3maj się tam. nie dołuj się i przypomnij sobie słowa jak pisałyśmy razem niedawno jak bardzo szczęśliwe jesteśmy i cieszymy się życiem!

Pozdrawiam was
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
cześć babki ..
u mnie nadal nie halo z nastawieniem...sama nie wiem co jest...raz radość raz dół jak od Szczecina do Krakowa:-(

SUZI nasza kochana weteranko-przyjmij mega gratki i ukochaj Alanka:)) wycałuj stópki i przywitaj Go na świecie ode mnie ;) jesteś dziela bo ciąża nie należała do łatwych i przyjemnych a Ty sobie świetnie poradziłaś:tak:ściskam Cię kochana !!!

Kinga dzięki ....

Kora-dzięki..

Rurka fajnie,że wleciałaś z info-głaskać Zuzię ;-)

Błonka niedługo na Twoje info z porodówki bedziemy czekac ;)

Carolaaa,Kora-generalnie dół po wizycie bo myślałam,że chociaż jakieś małe pęcholki będą w jajniku lewym bo na prawy nie liczyłam ..a tu pustka kompletna.....
mówiła mi na ostatnim usg ,że MOŻE podamy Clo ,ale wypuściłam to drugim uchem bo chciałam wierzyc ,że nie bedzie takiej potrzeby -a jednak:-(
a ja już chyba z 8 cykli z Clo przerabiałam...nic z tego nie wyszło to i teraz nie wyjdzie...jedno co ,że znów mi upośledzi endo i nawet jak już dojdzie do owu to endo bedzie tak cienkie,że i tak dzidzia nie bedzie miała sie w co zagnieździć....

chciałam wyluzować i nie myśleć ....i widzę ,że albo się nie da............
albo musiałabym na miesiąc ,dwa odejść z forum a zżyłam się kurka z Wami....
 
Koralikowa-mogę się uśmiechnąć ,ale to bedzie uśmiech przez łzy....

Zjola dzięki za &&&&-potrzymaj je proszę żeby dolina poszła won..

Balbinka wierz mi kochana,że ja Tobie MOCNIEJ kibicuję!!z całych sił i z całego serca bo Ty walczysz o pierwsze szczęście...o łapki na szybach...o tupot stópek w sobotni poranek gdy chce się pospać...o pierwszą laurkę dla mamy i soczysty buziak dla taty-WALCZ!! I NIGDY NIE PRZESTAWAJ!!NIGDY KOCHANA!!!!!!

Kwiatek no niby krok do przodu ,ale 3 do tyłu...ehhh życie.
&&& za Twoje sprawy i wyniki M.

Wikula ja mam dziś 10d.c....muszę czekać do @ i potem od 5-9d.c. Clo..
tamten cyklu pusty bo nie było owu i ten też pusty...;/
miłego dnia w pracy.
 
Dziewczyny trochę mnie nie było tzn. nie pisałam ale jestem cały czas, czytam i bardzo kibicuję starającym.
U mnie starania cały czas (narazie bez efektów). za to znaleźliśmy świetnego lekarza, okazało się że moja tarczyca nawala i mam początki choroby hashimoto tzn. mam przeciwciała które niszczą mi tarczycę, lekarz mówi że razem z tym wrogim śluzem składa się to w jedną całość... odezwała się do mnie dziewczyna która miała dokładnie tak jak ja (5 iui się udała urodziła, potem 2 dziecko i teraz jest w ciąży z 3:) poprawiła mi humor i dała kopa i nadzieję że z tymi przeciwciałami można wygrać!!!. dwójka dzieci to już naturalnie poczęte. prawdopodobnie będę też musiała brać zastrzyki żeby organizm nie odrzucił zarodka, bo podobno jeśli są jedne przeciwciała to duże prawdopodobieństwo że inne też występują...
Teraz się leczę, mam leki na zbicie tsh i prolaktyny, w II fazie lutka po progesteron za niski był(teraz pierwszy cykl i fl się pięknie wydlużyła dzić 13 dzień po owu a tak to @ przychodziła 9,10), na przeciwciała encorton. oczywiście zrobiłam dziś test i I ale mnie to nie załamuje:tak: idę do przodu, leczę się, kiedyś musi się udać. Widocznie to nie jest bezpieczny czas dla dzidziusia, wybierze sobie inny moment i zostanie z nami już na zawsze.

Mama piękne to co napisałaś. O marzenia trzeba walczyć z całych sił. ja też wczoraj popłakałam z niemocy, ciągle mam wachania nastroju, wydaje mi się że coraz gorzej to psychicznie znoszę. Ale wiem że warto i nie odpuszczę:-D aż mnie będą mieli tam na górze po dziurki w nosie.
Balbilka, Zjola i wszystkie walczące o pierwszego bobaska mówię wam że damy radę!!! jestem przekonana że się uda:tak:
 
Mama, no to się poryczałam .....
A powiedz mi Kochana, czy Ty podczas Clo stosowałaś coś równocześnie na poprawę endo? Czytałam w wątku IVF jak dziewczyna ładnie sobie poprawiła endo o parę mm - wiesiołek, siemię lniane i pistacje :tak:
poczytaj https://www.babyboom.pl/forum/staramy-sie-f66/kto-po-vitro-26936/index1743.html

Zupełnie nie wiem co Ci jeszcze doradzić... A myślałaś o tym, żeby spróbować się stymulować jak do IVF i podejść wtedy do IUI?

Zobaczysz, że kiedyś się spotkamy, obie z wielkimi brzuchami :-D
w ogóle śniłaś mi się dzisiaj, że przywiozłam Ci chlebek przeze mnie upieczony i moje pikle :-)


Suzi, graty kochana!!!!

Tymonka, powiało optymizmem, a tego nam tu trzeba :tak: zaciskam &&&&&&&&

Ja wczoraj ulepiłam przeszło 200 ruskich pierogów :confused2: Teraz żaden niezapowiedziany głodny gość mnie nie zaskoczy ;-) Następne lepienie będzie na Boże Narodzenie, tak mam dosyć :baffled:

Mężuś też pamiętał, że trzeba dzieci robić więc mnie dopadł :zawstydzona/y:
A dzisiaj sałatka jarzynowa, galaretka z kuraka i sernik. A! No i chlebki piekę - także kolejny dzień w kuchni, ale jutro już będę odpoczywać :tak:

No i wczoraj się dowiedziałam, że na początku maja jadę do... RUMUNII :-D Znajomi co mają z naszej hodowli psa, wypatrzyli tam suczkę i jadę im pomóc. Nigdy nie byłam w Rumunii :eek: A że w tym samym mieście i w tym samym czasie są 2 wystawy, to jedziemy jeszcze z 3 psami :sorry:

Miłego dnia babeczki, będę Was tu podglądać ;-)
 
Witajcie Weteranki.
Ja dziś mam wolne, zaraz wracam do sprzątania bo huk roboty przede mną.
Mama przykro mi że tak się u Ciebie porobiło. Najgorsze to czekanie a Ty musisz czekać cały następny cykl jeszcze. Fak.
Suzi wielkie gratki. :-)
A czy wie ktoś może w którym tyg Suzi urodziła Alanka, bo chyba trochę wcześniej, czy mi się wydaje...

Balbinka, Wikula, Tymonka - witajcie.

Tymonka a ile masz tych przeciwciał, pamiętasz może? Ja miałam coś koło 700 jak badałam przed ciążą. Norma coś do 30 chyba.
 
chciałam wyluzować i nie myśleć ....i widzę ,że albo się nie da............
albo musiałabym na miesiąc ,dwa odejść z forum a zżyłam się kurka z Wami....
mama da się da.... wyluzować można z powodzeniem wiem coś o tym. Ciesz się tym co masz chwytaj każdy dzień pełnymi garściami i zobaczysz że się da. Trzeba chcieć. powodzenia.
Jestem tego dobrym przykładem:) a mam tylko jedno dziecko zobacz..

tymonka i ja 3mam kciuki mocno!! :)
 
Bree ja mam antyTPO lekko ponad normą bo coś ok 60 a norma podana właśnie 40 ale antyTG norma do 4 a ja mam 33
tak że trochę ponad normą ale to hashimoto jeszcze chyba nie jest, w każdym razie podniosły mi tsh (ft3 i 4 są ok).
 
Tymonka cześć babeczko ...za Ciebie równie mocno &&&&&&&&&&&&&&&& zaciskam ;))

Balbinka-nie rycz;-)
dobrze ,że mąż dopada:-Dprzyjemności;)
no i powodzenia na wystawi i przyjemnych wspomnień z Rumunii:tak:
się nalepiłas tych pierogów;)
ja na endo łykam -omega3 kwasy,acard,b complex b100,wit E i koenzym Q 10....łykam to już 4ty miesiąc liczę bardzo,że w te 2 cykle z Clo aż tak mi endo nie uszkodzi....ale tylko liczę ..a jak bedzie okaże się po usg...

Bree-no widzisz ,wciąż pod górkę..
głaskaj BRZUŚ;))

Kinga ja ogólnie się trzymam..tylko po tej wizycie załamałam się,że dopiero co skończyłam jedne hormony..3 tygodnie przerwy i znów następne...a wierz ,że miło się po nich nie czuje i to mnie tak dołuje...
 
reklama
dziewczyny suzi czuje sie dobrze, jest obolala po cc ale to normalka :) widzialam zdjecie malego alanka jest sliczny i jakby sie usmiecha przez sen hihi :p urodzila chyba w 36 tyg ale byl o 2 tyg starszy wg usg :) bo nadgoonil :)
 
Do góry