reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki Weteranki...

reklama
Dziewczynki witam piątkowo z domku, latam na odkurzaczu więc czasu mi braknie..:tak:
Mama trzymaj się, nie załamujemy się...ważne, że jest plan, jest lekarz i jeśli nie w tym to w następnym ruszacie do działania...a ja na pocieszenie powiem Ci, że mam na portalu 28 dni koleżankę, która zaszła w ciąże w cyklu kiedy ponoc ani jednego pęcherzyka dominującego nie było, endo kiepskie i wszystko z monitoringiem...także możesz się jeszcze zdziwic, że w tym cyklu naturalnym może niespodzianka wielkanocna Wam Wyjśc:tak:
Wikulaa pojęcia nie mam czego się dopatrzył???Ale mówił, że coś tam jest i on chce to sprawdzic bo przez USG widac ale on musi na "żywo" ...także mam pytanie bo muszę zrobic wymazy z szyjki na jakieś posiewy ...wiecie może ile się czeka na wyniki???Bo muszę je zrobic w 2 fazie cyklu ale boję się, że nie zdąrzę przed zabiegiem :-(
Balbinka nie no to super najpier pierożki Cię sponiewierały a teraz mąż:-)... cóż mój też mnie wczoraj dopadł jak jakiś horror oglądałam i w sumie wrzeszczałam razem z główną bohaterką :zawstydzona/y::-)...znaczy się ja ze strachu :laugh2:a ona chyba też :eek:
dziewczynki wszystkie ściskam, brzuchatki i te nie brzuchatki, Zjola zejdź wreszcie z lampy ;-)
a i witam
Alanka :tak:
Spadam do roboty :baffled:
 
Mama - precz z doliną :angry:, poszła won!

Suzi - serce ty moje, nie masz pojęcia, jak się cieszę :tak::tak::tak:. Tyle wycierpiałaś ale warto było :-). Ściskam was mocno.

Tymonka - damy radę :tak:

Balbinko - my od trzech dni robimy dzieci. Wczoraj byliśmy strasznie padnięci ale dźgało mnie w boku maksymalnie. Szkoda nam było tego kłucia, więc był to najszybszy numerek na świecie i poszliśmy spać, jak małe dzieci o 21-ej :-D. Dzisiaj koniec z szaleństwami, poczekamy na ochotę :)

Nikusia - no to prawdziwy horror wczoraj przeżyłaś :szok::szok::-D:eek:

Carol - byłabym zapomniała, jak babcię kocham, ale mi przypomniałaś



Wesołych Świąt babki moje kochane i niech wam zając przyniesie w koszyku wielkie jajo, z którego za 9 miesięcy wykluje się dzidziuś :)
 
Nikusia witaj...tylko kurka mi po takich wieściach to się nawet przytulać nie chce...przynajmniej póki co...
a najgorsze jest to ,że mam pusty cykl ,ale oczywiście śluz płodny mnie zalewa-nawet mój organizm mnie oszukuje,że niby owu bedzie ...:sorry:
a Ty wczoraj sobie pokrzyczałas mówisz:-D

Zjola- tak jest-też mam ochote tak krzyczeć-poszła won...mam nadzieje,że po wyjeździe w góry bedzie lepiej..
jak tam Twoje prawko na motur:-D:-D


Tom wczoraj wyszpachlował ścianę w sypialni-ja dzis papierem sciernym zeszlifowałam...machnęłam na biało-czekam aż wyschnie i maluję na turkusowy i wieszam 3 antyramy ze storczykami białymi na czarnym tle-wizja jest a jak wyjdzie:eek::eek::-)

podłogę wodą z octem pomyłam żeby zmyc ten biały pył po szlifowaniu,dzieci i pies na ogrodzie.
 
Mama - mam już testy i wczoraj zasiadłam do nauki :) Powiem Ci, że po dwudziestu latach jazdy samochodem dzień w dzień nie zdałabym egzaminu :szok:. Pytania są tak sformułowane, że głowa mała. Człowiek, to już pewne rzeczy robi odruchowo i jak zaczyna się zastanawiać, to głupieje. No ale nic, wszystko jest do wykucia :tak:. Jazdy, jak się ociepli, bo chyba bym przymarzła teraz do tego motocykla. A no i idę jeszcze na kurs instruktorów nauki jazdy kat. B na początku maja :tak:. Chcę zmienić pracę. Ta mi już bokiem wychodzi.
 
Kobietki to juz kolejne Świeta z Wami
Wszystkim starającym życze duzych jajeczek pekających w odpowiednim momencie a calej reszcie mokrego dyngusika smacznego jajeczka no i miłych swiat spedzonych w miłości w gronie rodziny


suzi gratki
 
reklama
Do góry