reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Weteranki...

reklama
Duzo milosci, swiat spedzonych w gronie najblizszych, no i tego jednego upragnionego JAJA ;**
a to swiarteczne ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
Carola dzięki...brwi to mój konik dbam o nie jak nie wiem co:-D
a w sypialni malowałam ta 1 ścianę na turkusowo-reszta jest jasna..

jak tam u Ciebie??jak samopoczucie ??


Błonka -ja chcę 1 jajoooooo:-D:-D
 
heja

ja od rana pichce:) mam sernik z brzoskwiniami i galeretka oraz jezyka zrobilam,teraz druga tura babeczek z czekoladka sie robi,,i mam juz warzywa na sałatke gotowe tylko pokroic,,i krokiety z pieczarkami,,a takze mieskoo nafaszerowałam i przyprawilam na jutro:)

mama:) buziole
wikula :tak::tak:.....nie pekaj z zazdrosci:)

tymonka hejaaaa

Balbinka 200:szok:...

mamusia jak ci włoski urosły,,,śliczna jestes i sypialnia boska:)
suzi gratki
 
no własnie siadłam odsapnąć na BB:)

mama a bierzesz skrzypowite?/ bo na porost włosów dobra-moja znajoma bierze od miesiąca i po 3 tyg robiła odrosty bo miała ze 2cm--byłam w szoku:)
 
Mama ja chora jak diabli:(
Moje brwi też niezłe odkąd jedna dziewczyna zaczęła mi robić:)

Koralikowa ja robiłam sałatkę właśnie, taką małą porcję w sumie i zeszło mi 1,5h bo ledwo na nogach stoję. Idę mięso zapeklować na noc i nic więcej nie robię.
Rano koszyki naszykuję o ile dam radę.
 
reklama
witam się z herbatką..


Carolaaaa kurcze jak Ciebie ostatnio często choroba dopada...mega dużo zdrówka życzę...

witam wszystkie babeczki :)

Ciekawe jak Suzi po pierwszej nocy z Alankiem???:))
 
Do góry