reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Weteranki...

reklama
hej laski. wpadam a tu taka wiadomosc!!!!! wow kasiu gratuluję pięknej zdrowej dziewuszki:) ale mi chumor poprawiłas bo taki mam zrąbany od tygodnia że hej.

dziewczyny odebrałam dzisiaj wyniki badań:
tsh ponad normą- 5,61 a powinno być 0,27-42
i polaktyna ponad 50!!!!! co się stało z moimi idealnymi wynikami ????chyba się zaczynam sypać....
hemoroid daje popalić. tylko progesteron ładniutki bo 20 w piątym dniu po owulacji...
:szok: nie wiem co się dzieje.

bree ty chyba jestes specjalistą od tarczycy. co to tsh znaczy??? to już niedoczynnosc i już zagraża ciąży gdyby się pojawiła.

a jeszcze mija 3 rok starań, ide się zakopać normalnie.

Zjola, Błonka, Mama , Caroll i wszyscy witam się.
tyle mnie nie było i przyszłam się teraz wypłakać do was:zawstydzona/y:


Hej, Tymonka nie wiem czy jestem jakąś specjalistką, ale mogę podzielić się swoim doświadczeniem. Ths zdecydowanie za wysokie. Zbadaj sobie jeszcze ft3 i ft4 będziesz miała jasność sytuacji. TSH sugeruje niedoczynność. Często niedoczynności tarczycy towarzyszy hiperprolaktynemia. Pędem do endokrynologa po euthyrox, zdecydowałabym się też na bromka - mi pomógł. Na tym zestawie zaszłam w ciążę a wyniki na początku miałam podobne do Twoich. Progesteron też mi się zdarzał wysoki w fl, raz nawet 24 a ciąży nie było. Niestety przy niedoczynności ta owulacja nawet jak występuję to jajeczko nie za bardzo jest zdolne do zapłodnienia. Pytałaś czy niedoczynność zagraża ewentualnej ciąży - zdecydowanie. Może bardzo szybko wywołać poronienie. Więc w momencie potwierdzenia ciąży MUSISZ być na lekach i zwiększyć ich dawkę.
W razie pytań, wal, służę radą. ;-)
Wika płaszczyk super - sama się na niego czaiłam ale gabaryty mi się zwiększają więc chyba odpuszczę.
 
Hello dziewuszki ;-) tymonka zdecydowanie niedoczynnosć. Ja na samym poczatku jak robiłam badania to miałam tsh 6,90..a teraz mam 1,05 więc nieźle. Biorę leki. breewłaśnie kurde jak Ty to zrobiłaś że Ty zaszłaś w ciążę, daj recepte ;-) przybliż jeszcze troszkę jak się leczyłaś, jakie dawki i jakie jeszcze problemy po drodze. Kiedy się dowiedziałaś że jesteś chora i ile czasu się leczyłaś zanim zaszłaś w ciążę. I czy np przy takiej niedoczynnosści jak moja na początku czy dałoby radę zajść w ciąże bez leczenia? Ty wiesz ze ja na endokrynologa wydsję 700 zł miesięcznie !?:O kurde ja nie wiem czy mnie stać na takie leczenie. kahaka moje gratulacje kochana!!;-);-) jesteś już mamusią ;-) jak cudownie :-*:-* mama, wikula i wszyscy zainteresowani :-D:-D usg potwierdziło owulację. Od wczoraj wieczora biorę luteine 2 razy dziennie po 3 tabsy :O ..ale koszmarnie dziwna sprawa :-( bo.. Wczoraj rano jak mierzyłam tempke to mi skoczyła 36,4 na 36,7. A dziś rano mierzę, patrzę a tu 36,5. Co to znaczy?? Czemi tak dziwnie??
carolineo ja pier* co za świat popieprzony :-/ ja nie wiem kto to ma takie pomysły.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
wikula płaszczyk super jest :) ładnie Ci bedzie!

dziewczyny chce kupić tel kom najlepiej nokie jaki mi polecicie? bede wdzieczna
 
reklama
Ooo,mam tą Nokię, teraz w firmie używam, niezawodna:))))
A nie każda jest świetna...E71 i E72 to porażka... niestety:(
 
Do góry