reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Weteranki...

skoro chwalicie tą nokie to chyba i ja bede zadowolona!! :tak::-) czekam do 6 marca heh

wika też super telefon! tylko że ja mogłam wydać tylko 500zł wiec wybrałam własnie taką:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
ogolnie powiem Wam ze te starsze nokie sa bardzo wytrzymale... mam jeszcze taka w domu jedna starowinke, kozystamy z niej bo to nasz "domowy tel" no i spadla mi nieraz na plytki i zyje... a jak by mi ta moja nowa upadla mysle ze by kilka upadkow przezyla ale by jednak ucierpiala pewnie na tym
suma sumarym.. chodzi mi o to ze stare rzeczy sa jednak lepsze...
 
Kinga - ja mam nokię N-08, fantastyczna jest:)

Koralikowa
- jak ktoś może oczerniać nasza mamę???!!

Carola - a nie boisz się nadmiaru sierści w domu??? Ja mam dwa dachowce z o wiele krótszą sierścią, a i tak co 2-3 dni musze odkłaczać mieszkanie ( a nie mam dywanów)

Cieszę się, że płaszczyk wam się podoba:))
Nie bo i tak odkurzam co 2 dni, mam przecież psa i dzieciaki:)

ja mama tą nokie i jestem baaardzo zadowolona!!

Ja pokonałam 2 w ciągu pół roku...strasznie delikatny wyświetlacz, padły raz dwa z dwóch różnych powodów.
 
Carola - a jakie twój piesek ma podejście do kotów??? Chcecie kotkę czy kocura??? Z doświadczenia wiem, że kotki są bardziej złośliwe!
 
co do noki wlasnie wczoraj zakupiłam 6700c gold czekam az przyjdzie
o C3 ma moja sis zalezy do czego chcesz telefoniku uzywac bo ja patrze na aparat bo czesto mi sie przydaje i dla mnie telefon musi miec flash wygodne pisanie smsow bo duzo pisze czasem kierujac a w takim telefonie ciezej sie to robi
i juz skonczyłam z rozsuwanymi bo cos dla mnie pechowe sa mialam kiedys nokie 6500 slide sliczne zdjecia teraz mialam x3 taka se
 
reklama
hehe tez to przeczytalam i sie usmialam nawet troche :) no coz kazdy widac chcialby gwiazdozyc i czepia sie najmniejszego szczegółu :p informacje traktuje sie jako cos zlego.. bo przycmiewa innych, ale taka prawda jedni pomogą bardziej bo stac ich na to inni mniej... bo sami mnie maja... ale nie o to chodzi, liczy sie wszystko, kazdy gest nie tylko te najwieksze... chyba dobrze ze ktos jak ma duzo kasy pomaga? a jak by nie pomagal mowiono by.. "ooo ona ma kase ale nie pomaga..." no prosza ja was :D usmialam sie bardzo bo ludzie nie wiedza czego tak naprawde oczekuja od innych, zrobisz tak - bedzie zle.. zrobisz siak tez zle bo za duzo i za glosno....
 
Do góry