reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Weteranki...

no dużo dobrych opinii o tej noki wyczytałam wiec sie zdecydowałam. na moje potrzeby będzie odpowiednia mam nadzieje. :tak: 6go marca ją dostanę. prezent na dzień kobiet sobie zrobiłam;)

mój mąż ma C5 i tez bardzo jest zadowolony z niej. dla niego wystarczająca.klasyczna. bez bajerów
 
reklama
hejka wam

Ja dalej w doma,syn w szkole..

mama wiesz coo jak poczytalam na pomocy co nieco,to az mnie scisnelo...te baby na forum nie maja co robic,,ja pierdacze..nie cierpie takie czegos,ze komus cos zarzucaja jesli ktos chcial dobrze...one kurna dzialaly na BB nie na FB to na *** sie czepiaja ciebie..ja pikole
 
to sytuacja faktycznie jest skomplikowana, bo przepisy jakiś czas temu sie zmieniły...mam nadzieję, że trafisz na mądrego prawnika, który pomoże ci pozytywnie zalatwić sprawę.
Ale Ciebie nie mogą wyrzucić, bo ty jesteś matką samotnie wychowującą dziecko!

no dokkladnie i musialam z tego wzgledu napisac odwolanie,bo chyba prawa nie znaja..albo glupa pala...

zjola slonko dziekuje,,ale ja juz wszystko mam,obczytane i wogole,prawoo znaj i wydrukowane mam...tylko teraz latac do nich....
carol ja na L-4..wolne mam...tzn zwolnienie
carol wow co za bialutki kociak

Kasia aaaaaaaaaaaaa gratulacje kkochana..Agatko słoneczko malutkie witamy:)
 
Hejka!

Bree, Błonka - po Kasi sądząc, to jest szczęśliwy suwaczek :) Jak zajdę, to też taki sobie sprawię :tak:

Wikulaa - płaszczyk mniam, mniam :)

Carol - artykuł szokujący, chociaż wiem, że niektórych ludzi paraliżuje strach na myśl o niepełnosprawnym dziecku. Postępowanie jednak na miarę Hitlera!

Esmeralda - jak jest owu, to do dzieła &&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Ja mam własny barometr owu, kłucie w boku. Czekam na nie, przyjdzie za ok tydzień :)

Koralikowa - to lataj i załatwiaj, nie poddawaj się, nie, nie, nie. Wszystko będzie dobrze &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Mama - pusty śmiech mnie ogarnia, jak przeczytałąm to pieprzenie na pomocy. Ludzie są głupi!

Buziaki dla wszystkich
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kinga - ja mam nokię N-08, fantastyczna jest:)

Koralikowa
- jak ktoś może oczerniać nasza mamę???!!

Carola - a nie boisz się nadmiaru sierści w domu??? Ja mam dwa dachowce z o wiele krótszą sierścią, a i tak co 2-3 dni musze odkłaczać mieszkanie ( a nie mam dywanów)

Cieszę się, że płaszczyk wam się podoba:))
 
Do góry