reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Weteranki...

reklama
U nas fajnie, od wczoraj czuję pokopywanko ;-)
Błonka nie przejmuj się, ja ten suwaczek podkradłam od Kahaki ;-)

:-*
 
hej laski. wpadam a tu taka wiadomosc!!!!! wow kasiu gratuluję pięknej zdrowej dziewuszki:) ale mi chumor poprawiłas bo taki mam zrąbany od tygodnia że hej.

dziewczyny odebrałam dzisiaj wyniki badań:
tsh ponad normą- 5,61 a powinno być 0,27-42
i polaktyna ponad 50!!!!! co się stało z moimi idealnymi wynikami ????chyba się zaczynam sypać....
hemoroid daje popalić. tylko progesteron ładniutki bo 20 w piątym dniu po owulacji...
:szok: nie wiem co się dzieje.

bree ty chyba jestes specjalistą od tarczycy. co to tsh znaczy??? to już niedoczynnosc i już zagraża ciąży gdyby się pojawiła.

a jeszcze mija 3 rok starań, ide się zakopać normalnie.

Zjola, Błonka, Mama , Caroll i wszyscy witam się.
tyle mnie nie było i przyszłam się teraz wypłakać do was:zawstydzona/y:
 
tymonka nie zakopuj sie.... ;*
wszystko da sie naprawic
bree pokopywanko mowisz.. a u mnie nic... nic nad nicoscia ale dzidzius czuje sie ok.. ja chyba jakas gruboskorna jestem :((
 
witam;))

Tymonka wydaje mi sie ,że masz nadczynność tarczycy skoro wynik zawyżony...
prl faktycznie wyyysoka -norma jest do 25..
a progesteron śliczny-znaczy ,że owu była...
tylko cos tu nie rozumiem ....wysoka prl hamuje owulkę a Twój wynik progesteronu pokazuje,że owu była......
idź z wynikami do gina...


Kahaka o żesz Ty-wzięła i bezczelnie urodziła;)))))
a tak się zarzekała ,że do piątku czeka ;)))
gratki słodziaka ;))

Zjola,Bree,Błonka i reszta ekipy cześć czołem i ..jak by to Palemka napisała-kluski z rosołem;))))
 
wlasnie nie wiem bo te wszystkie badania robiłam własnie jednego dnia, ok 5 dni po owulce. wczesniej tzn. 2 lata temu jakos robiłam prolaktyne kilka razy ale zawsze na początku cyklu i była piękna- 18. podobno w II fazie cyklu rosnie może być trochę wyższa ale tak czy inaczej nie może być aż taka. a za wysoki poziom hamuje owulację czy jeszcze jakos później uniemożliwia ciążę??? np. zagnieżdzenie czy cos?
i ta tarczyca.
ciekawa jestem od kiedy te wyniki się pogorszyły...
 
Kahaka - wow~!!!! Gratulacje!

tymonka - coś dziwne masz te wyniki, ale nie umiem Ci pomóc

Mama - sprawy z autkiem pozałatwiane???

kupiłam sobie dzisiaj płaszczyk w sklepie orsay taki jasny beżowy, o ten: Płaszczyk, Piasek -
i do tego eszcze piękne jasne butki na szpice, także wiosną będe gwiazdą:)))
 
kasiu super gratulacje dla świeżo upieczonych rodziców:)

tymonka masz prl
mama u mnie też podwyższona była prl a owu jednak była:)więc zależy u kogo pewnie
 
reklama
Wikula płaszczyk super :)) bedziesz laska ,że hoho ;))
a z autem po częsci załatwione bo niestety na pewne dokumenty się czeka więc za tydzień załatwiamy dalej ;)

Tymonka ja teraz robiłam badania 7dpo i miałam prl 10,1 więc nie wiem czy w II fazie az tak rośnie..dlatego najlepiej jak gin luknie ;)

Lopop witaj ..no różnie to bywa z tymi wynikami i z naszymi organizmami...



witam wieczornie przy kolacji:)


Carolaaa czy kotka wybraliście??
 
Do góry