reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Staraczki Weteranki...

Dzięki Kinga85 za słowa otuchy! :-) Niestety czasami ma się takiego doła, że szok. Zwłaszcza takie myśli przed okresem częsciej do mnie zaglądają. ;-)
 
reklama
Kinga - a jak tobie dzień minął??
mi dobrze. szybko... dużo pracy ogólnie. Filip zdrowieje! jest ok teraz:]

lopop
i weź tu sie odblokuj co... wiesz moja znajoma poszła do psychologa i mowi że jej pomógł hmm... ciekawe. wiele lat sie starali ale zaciążyła! :tak:

caroline dziwisz sie? z takim tekstem sie pojawiasz i smutną miną heh
 
Witam wszystkie porannie.


A ja wczoraj umówiłam się na środe do lekarza. Bo w miejscu nad blizną po cesarce zrobiła mi się twarda kulka, która boli przy dotykaniu - może w tym jest problem. ( nie wiecie co to może być )

Pozdrawiam
 
reklama
Do góry