reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Weteranki...

Witam piatkowo

Nie wiem czemu 2 miesiące może przez to że to na NFZ

mmm.... a kiedy bedziesz u Ewy Wahowicz, to bede oglądała :)

Całe szczęście, że ten tydzień się kończy bo mam już go ewidentnie dość
 
reklama
kasiu wysłałam przepis na konkurs i zupełnie o nim zapomniałam aż do środy kiedy do mnie zadzwonili

mam nadzieję, że uda mi się pojechać, trzymajcie kciuki, żebym dostała wolne
 
cześć dziewczyny,testuję 10 pażdziernikachyba,że wcześniej test zrobię ale sama nie wiem jakoś nie podchodzę do tego tak emocjonalnie jak ostatnio więc mam nadzieję ,że to dobry znak,oj Ewcia kto z tymi trojakami wytrzyma i będzie siedział?bo ja przy jednym i dostanę fioła ;-)

mmm...
zobaczymy Cię w tv ;-)fajnie

Carolineee współczuje ....

ściskam Was moje drogie i uciekam ,wpadłam na chwilę ...ja zawalona robotą jestem w tym tygodniu jakaś masakra ......
 
Ewciu, powiedziałam dopiero w środę dyrce. Zareagowała bardzo spokojnie, nie spodziewałam się tego, bałam się okropnie rozmowy z nią, ale nie było źle. Prosiła tylko, żeby wcześniej powiedzieć o L4.
Carolinee, ja po tym drugim poronieniu, jak tylko zaczęłam brać Bro to od razu zaszłam :-) więc trzymam kciuki. A co do samopoczucia, to współczuję - u mnie pierwsze parę dni były trudne, ale bez wymiotów. Tylko zemdlałam prawie.

Mnie dzisiaj okropnie boli głowa i nic nie mogę na to wziąć.
 
wrocilam z wizyty dopiero... siedzialam w klinice od 16.... ;/
ale mam pecherzyk 17 mm na lewym jajniku, nareszcie lewy ruszyl.. a 10 mm na prawym i zaczyna byc dominujacy... w poniedzialek kolejna wizyta.

podczytam was jutro bo dzis padam na twarz ide spac... buziaki, dobrej nocy
 
mmm to powiedz kiedy to bedzie leciało w tv chetnie ogladne, widzialam niestety tylko jeden odcinek. A co bedziesz pichcic???
 
Wieczór dobry :-) ja w pracy do 22, wiec wpadłam do was na chwilkę:-)
mmm... gratulacje!!!! uwielbiam oglądać program z Ewą... daj znac kiedy bedzie tyo na pewno luknę ;-)
zuzanka ja to bym chciała miec bliźnieta, w tym wieku od razu dwoje to by było super a jak by była parka...ojjj cudo :-D
kahaka a może kup sobie jakąś śliczną tunikę, jest taki duzy wybór i sa na prawde śliczne akurat na rosnący brzusio :tak:
Błonka &&&&&&&& za piekne pęcholki oby urosły duuuzzzeee i pieknie pekły :-)
carolineee po bromergonie tak źle sie czujesz??? a ile tabletek bierzesz??? może bierz na noc to przespisz wszystkie złe objawy...

Miłego wieczorku...
 
reklama
hej dziewczyny
Błonka &&&&&oby były ładne i pękły ;-) iza.malami no tak parka fajnie za jednym, zamachem ,też bym się cieszyła ;-)
kahaka są fajne sukienusie odcinane pod piersiami ,sama bym już w takich zaczęła chodzić ,Carolineee jak samopoczucie?
mi dzisiaj mija 3 dtp ;-) jeszcze 9 dni
 
Do góry