reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Weteranki...

Nie wiem jak Was ale mnie taka pogoda dobija :confused2: Nic się człowiekowi nie chce;/
Lopciu jeszcze nic nie jest przesądzone, ciąż mocno zaciskam&&&&&&&
Wikula oby faktycznie tak było :) Jedna przez to endo patrze pesymistycznie na ten cykl :sorry:
Dziś jeszczę siknę na LH i zobaczymy co pokaże :)
No i mam 5 testów ciążowych...będzie się działo :-Dheheheh
 
reklama
lopop no co ty,hehe,dlugo by nie pociagneli...
suzi zaraz bede,,a lato ja tez chce..
wikula a ja juz wczoraj mialam isc,,hee...dzisiaj to mus..
lopop ja mam 22dc
 
w sukiencie się pokaże ale jutro:)
moje samopoczucie oki całkiem.nie czuje sie ciążowo na pewno :\ dupa z cyklu ;\ na pewno

co jest dobre na prawidłowe endo??? wiecie może? zażywacie coś?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
ja wam dam odpowiedz dopiero po urlopie. Bo wyjeżdżamy z mezem i synem nad morze. Wrcócimy 21go wiec albo wrócę z @ albo bez i z pozytywnym testem.
:rolleyes2:
 
ja wam dam odpowiedz dopiero po urlopie. Bo wyjeżdżamy z mezem i synem nad morze. Wrcócimy 21go wiec albo wrócę z @ albo bez i z pozytywnym testem.
:rolleyes2:
No to trzymam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&& za 2gą opcję!!! :tak:

Zmarł nam dziadek nagle, byłam zrobić badanie antyfosfolipidowe w p[racy przez kilka dni miałąm kocioł i tak jakoś zleciało
Tulam mocno :* i Bardzo mi przykro...:*:*:*
 
reklama
Do góry