reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Weteranki...

chodzi oto ze w organiźnie mogą się tworzyć zakrzepy z krwi które moga DOPROWADZAĆ DO PORONIEŃ, dlatego wykonuje się to badanie w kasie IGg i IGm żeby to zdjagnozować w czasie ciąży wiem, że podaje się domięśniowo heparynę i aspirynę ale nie mogę znaleść co przed ciążą.
 
reklama
Wczoraj przeszłam badania dla kierowców,dzisiaj byłam na prolaktynie,moje wyniki zawiozą rano do lekarza,jutro przez 14 mam wizytę i monitoring.
Byłam na szybkim pedicure i brewkach,teraz w domku siedzę,chyba się prześpię trochę,wieje tak strasznie...
 
Oj tempo,tempo...ale mi ciśnienie skoczyło właśnie.Sprawdzam połączenia na stronie Orange a młoda jak tylko wychodzę chyc za telefon i wisi z mamusią na linii a do tego setki sms-ów...
Kurka,uwaliłam jej kieszonkowe za ten tydzień i szlaban na telefon...coś mnie tknęło i zajrzałam w billing....
 
No sprytna ale juz były rozmowy na ten temat...po pierwsze koszt...prosiłam aby dzwoniła na numer Orange ale mamusia złośliwie go nie włącza mimo,że ją prosiłam...ja mam firmowe nr i koszt np na Play do mamy jest wyższy.Nie żebym oszczędzała aż tak ale 5 rozmów dziennie po 4-10zł + smsy to uzbiera się sumka przez miesiąc...
Po drugie ukrywa się z tym a też rozmawiałam,że nikt jej nie broni ale rozsądnie itp no i kasuje wszystko...patrzę na stronie Orange,że są smsy wysyłane a w telefonie pustka mimo,że nie przeszukuję jej telefonu na codzień.
Widzę,że nie mogę ufać nawet jej...
Teraz ma szlaban a tamta narobi rabanu,że jej kontakt z dzieckiem ograniczam...ehhh,dzwoni 10razy dziennie,wysyła masę sms-ów,Oliwka do niej to samo jak się okazuje i jeszcze takie roszczenia ma....ciekawe czy jakby Oliwka była w obcej rodzinie zastępczej to czy by jej tak pozwalali na takie numery...
 
oliwka i właśnie z tego bierze sie problem, gdyby mała była w innej rodzinie twoja mama ich by się nie czepiała, a i oliwka zachowywalłaby sie inaczej, bądz co bądż to obcy ludzie...
 
reklama
Wiem,wiem,znalazłam nr do ośrodka opiekuńczo-adopcyjnego...jutro się zgłoszę po poradę prawną i poproszę o zapisanie mnie na szkolenie dla rodzin zastępczych.Przynajmniej będę wiedziała co mogę a czego nie.
 
Do góry