reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Weteranki...

reklama
cześć ja już po kawce
burz boli , jajniki ciągną więc chyba nic z tego:-(
zreszta jak zwykle
pozdrawiam was w bardzo wietrzną środę:(
 
suzi podziel sie sernikiem do kawy....
wikula ja tez dwie kromki zjadam....

jak mi sie nie chce isc na zakupy,a musze,bo zero w lodowce,tzn same warzywa...
 
21 dc u mnie
no ale wiadomo może przyjść szybciej
ja też chcę lato:shocked2:a nie taki ziąb i kiedy powiedzcie człowiek ma się wygrzać przed zimą

zmykam do mamy na kawę:)
 
Ostatnia edycja:
No to kochana &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& oby nie przylazła:*

Nie mogę nic znaleść o tym endometrium;/ szkoda bo nie byłam potem już na usg...a wiadomo jeśli endo jest za małe=brak dzidzi :-(
 
No to kochana &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& oby nie przylazła:*

Nie mogę nic znaleść o tym endometrium;/ szkoda bo nie byłam potem już na usg...a wiadomo jeśli endo jest za małe=brak dzidzi :-(
mi ginek kiedyś mówił że mówi się że musi być 7 mm a zdarza się że są kobiety co zachodzą np. przy 5 niby nie możliwe a jednak wieć wiesz hmm
kochana rybka wędzona podwyższa endo
&&&&

u mnie przyjdzie na bank
 
A wiesz ile "powinno " urosnąć? Bo na czytałam że pecholki rosną średnio 2mm na dobę. Wiecie jak jest z endo?
z tego co kojarzę to też do 0koło 2mm, ale pewna nie jestem...

cześć ja już po kawce
burz boli , jajniki ciągną więc chyba nic z tego:-(
zreszta jak zwykle
pozdrawiam was w bardzo wietrzną środę:(
spokojnie, to jeszcze nic nie oznacza!

suzi podziel sie sernikiem do kawy....
wikula ja tez dwie kromki zjadam....

jak mi sie nie chce isc na zakupy,a musze,bo zero w lodowce,tzn same warzywa...
u mnie też zaczyna być pustawa, ale nie jadę dzisiaj na zakupy, może jutro się zmobilizuje, a serniczek też chętnie bym zjadła:)

WItaj Lopciu:* A który masz dc?
Ewcia to zapraszam na serniczek:)

No i pada...:confused2: JA CHCE LATO!!!!! :cool:

serniczek dukanowy jest pycha:)
mamy jesień a nie lato, porażka...
 
reklama
Suzi-tak,ja dzis na 14 do pracy:)
a endo powinno mieć 7..8mm to najmniej żeby doszło do zapłodnienia..luksus to 10mm i więcej :)

Lopop-smacznej kawki z mamą :)

Wikula- to może coś wczoraj było na łączach ,że i Tobie mulił...


ja ogarnęłam domek..wyrwałam kilka chwastów na ogrodzie bo zrobiłam obchód-pogadałam z różami ,żeby sie dziewczyny trzymał w ten ziąb bo wiadomo ,żę róża to królewski kwiat i jest delikatna a tu kurka październik a nie sierpień:wściekła/y:!! fak!
 
Do góry