reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Weteranki...

Dziękuję


Dziewczyny czy któraś z was orientuje się może co bedzie jak ten zespół antyfosfolipidowy wyjdzie źle to w trakcie staraćń również biorę heparynę i aspirynę ?
 
reklama
dorota - współczuję pogrzebu...
a ten link coś źle wkleiłaś.... ja też niestety nie wiem co to jest...

mama - ty znowu szalejesz z tym zabójczym jak dla mnie tempem prac...

Ewa - ja się jednak dzisiaj wybrałam na zakupy i już wróciłam, nawet sprawnie mi poszło:)

Suzi - oj pogodna dobija na maksa, ale trzeba mieć nadzieję, że się poprawi, ja w weekend wybieram się w górki i chciałabym, żeby chociaż trochhę ladniej było...
 
Kinga kurcze to bedziemy czekac niecierpliwie &&&&
dorotko bardzo mi przykro z powodu dziadka...
ja tez nie wiem co to jest to o czym dora pisze..link nie działa..
 
Ja niesety teraz nie bardzo mam czas :-( bo uciekam do pracy:( ale wieczorkiem poczytam co i jak...a to badanie jest z krwi? bo ja pamiętam że miałam coś tam...przeciwciała anyfosfolipidowe...czy coś takiego:)
 
reklama
Do góry