reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Weteranki...

mmm: ja do problemu picia tak podchodze - masz kuzwa nie pic bo slaba armia (u nas tak jest). ale dodalam tez - jak wychodzimy na urodziny itd to mozes ztroche wypic... i tak wlasnie robimy... w dzien codzienny on nie moze pic, na imprezach moze ograniczonych ilosciach....inaczej bym kutafona zabila

mama: ja pierdziele - ale ginek. watpliw przyjemnosc, a co to 5 dzieci miec nie mozna bo od razu jak dinozaur sie wyglada (wymarly gatunek co chce miec wiecej niz srednia ilosc dzieci). dobrze zes go zostawila

lili - ja mysle ze tobie jednak ten test pozytywny wyszedl i sie sama otrzasnac nie mozesz :)
 
reklama
mmm: ja do problemu picia tak podchodze - masz kuzwa nie pic bo slaba armia (u nas tak jest). ale dodalam tez - jak wychodzimy na urodziny itd to mozes ztroche wypic... i tak wlasnie robimy... w dzien codzienny on nie moze pic, na imprezach moze ograniczonych ilosciach....inaczej bym kutafona zabila

mama: ja pierdziele - ale ginek. watpliw przyjemnosc, a co to 5 dzieci miec nie mozna bo od razu jak dinozaur sie wyglada (wymarly gatunek co chce miec wiecej niz srednia ilosc dzieci). dobrze zes go zostawila

lili - ja mysle ze tobie jednak ten test pozytywny wyszedl i sie sama otrzasnac nie mozesz :)

mama ja tak samo podchodzę do problemu, można wypić trochę. ale wczorjaj przesadził!! (teraz tłumaczy się że poł z bardzo wpływowym facetem, tkóry załatwi mu lepszą pracę, tyle że tem sam facet fakt, że obiecał, że coś załatwi, ale powiedział też że przyjdzie w tygodniu i pogadają na trzeźwo!!)

najbardziej mnie drażni to, że skoro decydujemy się, że próbujemy iui to powinien robić WEZYTTKO żeby tych plemników było jak najwięcej, bo KAZDY jest na wagę złota. Rozumiem, że być może to stres, ale przecież stres można inaczej rozładować!!

dzisiaj od rana mnie przeprasza bo wie że głupio zrobił ale jaką mam gwarancję, że to się nie powtórzy??
 
Cześć!!

mmm - rozumiem Twoją złość i nawet ją popiera, ale wiesz nie można popadać w paranoję, nie można sobie wszystkiego odmawiać, bo człowiek zwariuje...Ja np. bardzo, bardzo chcę dziecka, ale palę fajki i od czasu do czasu piję alkohol, musze też miećjakies przyjemności dla siebie bo inaczej po prostu oszaleję... Pogadaj z mężem, poproś go, żeby spróbował się ograniczać, ustalcie jakieś zasady, ale nie zabraniaj mu całkowicie przyjeności, bo to sie może źle skończyć...
Nie zrozum tylko prosze źle moich słów, ja wiem o co ci chodzi, ale też próbuję zrozumieć twojego męża...

Bree- jak mi minął dzień...??? Dość pracowicie...jaeździąłm po marketach budowlanych, kupowałam płytki i inne materiały do remozntu kuchni moich znajomych, ich nie ma a ja obiecałam zająć się remontem ich kuchni

Hej Wikulka. Pisałyśmy wczoraj jednocześnie ;-) I nie doczytałam Twojego posta. Jak tam zakupy?? Wybrałaś materiały do remontu? A Ty zajmujesz się wystrojem wnętrz, czy tak grzecznościowo pomagasz znajomym??
My wczoraj byliśmy pół dnia u mojej mamy a później pojechaliśmy z mamą do teściów na grilla i wróciliśmy wieczorkiem.

Czytam was i czytam....od dawna i trzymam kciuki za wszystkie na wszystkich waszych rozpoczetych watkach niedawno przechodzilam to samo i teraz juz sie ciesze lobuzami...


12 LAT CZEKALAM NA SWOJE PIERWSZE DZIECKO !!!!!!

KTO MNIE POBIJE CZASEM??:rofl2:

TRZYMAM KCIUKI ! PODSTAWA TO TROCHE WYLUZOWAC I POZWOLIC SOBIE NA TROCHE SZALENSTWA W ZYCIU A OWOCE SPADAJA Z NIEBA :-):-):-):-):-)

Wow!! Wielkie gratki. Zdradź nam jak się Wam udało.

Amalfi ja jeszcze robię. Nie miałam czasu za bardzo. Aż zła jestem. Jak tylko skończę to Wam pokażę.

Kahaka nie przejmuj się bucikiem mi pierwszy też wyszedł za duży ;-)

Mama, mmm, Kora, Lolitka Witajcie!!


A dziś w DDTVN był profesor kardiochirurg, który jako jedyny w Polsce podjął się operacji serca wcześniaczka 400 gramowego. Mówił, że serduszko było wielkości orzecha laskowego. Inni lekarze skazali go na śmierć. I udało się. Niestety takich lekarzy ze świecą szukać.
 
Ostatnia edycja:
opisze wam swoje 12 lat............ale jak znajde wiecej czasu bo to dlugo historia..............i teraz sie smieje z niej ale byly momenty tragiczne....juz niedlugo napisze wam

a co do wieku to jak rodzilam pierwszego synusia to mialam 34-35 lat i jest zdrowy jak koń !!!!!!
 
mamaMikołaja czekamy w takim razie z niecierpliwością ;-)

A ja chyba będę miała bezowulacyjny. Dziś szyjka twarda wysoko, śluzu prawie niet. Tempki nie mierzyłam bo piwko wczoraj było to i tak nie będzie wiarygodna. Co ja śluzu miałam wszystkiego może ze trzy dni i to bez szału ilościowego. Dziwne to bardzo dziwne.

Lilith!! Co się dzieje?? Nie wstydź, się przyjdź i przyznaj nam że miałyśmy rację i jesteś w ciąży! ;-)
Tak na poważnie to chyba nie dzieje się nic złego, co?? Daj znać chociaż, że wszystko ok.
 
Bree, zniechęciłam się trochę, bo nie rozumiem angielskich nazw na tym filmiku. Wiem tylko, że double crochet stich to słupek. Nie masz jakiegoś schematu całkiem po polsku??? Wczoraj tak długo robiłam, ale to się do kosza nadaje. Co to znaczy crochet decrease? :-:)-:)-( Samą technikę pojmuję, ale nie wychodzi...
Działałaś wczoraj?
 
mamamikolaja super dzieki za pocieszenie, jestes wielka, z niecierpliwoscia czekam na twoja historie
kahaka nie zniechecaj sie, poprostu patrz na zdjecia i tyle, nie musisz rozumiec, ja teraz robie z jezykiem hiszpanskim, myslisz ze rozumiem hiszpanski??? Nie! A robie..
 
Kahaka ja też nie kumam tych ang znaczeń a schematu nie mam na buci po polsku. A co Ci nie wychodzi? podeszwę zrobiłaś? Najpierw robisz łańcuszek, a później w każde oczko słupek, później dodajesz tyle słupków ile każą żeby zaokrąglić podeszwę. A żeby zrobić pierwszy rząd do góry to musisz odpowiednio wkłuć szydełko. Jak masz z tym problem to Ci spróbuję wytłumaczyć.

My wczoraj podziałaliśmy. A Wy??
 
reklama
mamamikolaja super dzieki za pocieszenie, jestes wielka, z niecierpliwoscia czekam na twoja historie
kahaka nie zniechecaj sie, poprostu patrz na zdjecia i tyle, nie musisz rozumiec, ja teraz robie z jezykiem hiszpanskim, myslisz ze rozumiem hiszpanski??? Nie! A robie..
Ja znam hiszpański więc jak mogę pomóc to nie ma problemu:)
My działaliśmy jednak wczoraj,z 12h opóźnieniem ale jednak.Dzisiaj chyba owulka,tak czuję...
 
Do góry