reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Weteranki...

kaha
a czemu cykl stracony? toc nie musisz miec owu dzisiaj zeby jeszcze nocke zaliczyc, i jutro tez. to wystarczy o ile owu pojawi sie do wtorku/srody... sie wiec nie smutaj
 
reklama
W takim razie ja także dopisuję się do staraczek-weteranek. My z moim P. walczymy od ponad 1,5 roku. mam nadzieje, że w końcu sie uda.
Witajcie przyszłe i obecne mamusie!
 
Marta, pa...
Ja jakoś zdołowana jestem :-(

Kasik, nie martw się słonko. Tak jak lolitka pisze owu nie musi być już. Chłopaki zaczekają. Wiem, że to trudne. to ciągłe czekanie, nadzieje, rozczarowania. Ehh nie jest lekko. Ja już nie wierzę w te wszystkie czynniki sprzyjające. Na początku starań jak nam nie wychodziło odstawiłam leki przeciwbólowe, alkohol, zmieniłam dietę (nie odchudzałam się żeby organizm był silny), starałam się wysypiać i takie tam niemal popadłam w paranoję - ciągle mi się wydawało, że coś robimy źle, gdzieś popełniamy błąd. Tylko dlaczego największe biedy i patologie maja po kilkoro dzieci w ogóle o siebie nie dbając??? Przestałam się zadręczać jak mnie boli głowa to biorę tabletkę, jak mam ochotę to piję piwko i staram się żyć normalnie. Wierzę, że przyjdzie nasz czas. Oby przyszedł szybko.
Do czego zmierzam?? Chciałam napisać, że na każdą z nas przyjdzie pora. I żebyśmy nie wiem jak się starały to fasolka zakiełkuje i tak wtedy kiedy będzie chciała. Nie smutaj Kasia. jeśli teraz jest Wasz czas to dzidziuś będzie pomimo wyjazdu eMka.

U mnie też dziwny śluz. Nie ma powodzi jak zwykle o tej porze. Co ma być to będzie!! Nie mam już sił więcej się starać. Chyba trzeba zostawić to przeznaczeniu.

Ciekawe jak tam Lilith. Dlaczego się nie odzywa?

Witaj dziuraWskarpecie!!
 
Ostatnia edycja:
jestem:-D:-D
zmęczona,ale szczęsliwa-głowa mnie nie boli!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:laugh2::laugh2:
jeden słupek juz jest ,na drugi jest wszystko pociete-pewnie jutro go zrobimy:sorry::tak:
byłam też z jedną mama koleżanki Zuzy po prezenty dla pań z przedszkola bo we wtorek robimy pożegnanie pani Ali-Zuza idzie do szkoły więc po 3 latach należy się pani podziękowanie-tymbardziej ,ze anioł :tak::-)


mama, Właśnie dostałam wiadomość z sierpniówek, że jednej z nich zmarł wczoraj synek :-( Boże, płakać mi się chce. Okropne stracić ciążę na wczesnym etapie, nie wyobrażam sobie jak to jest już w 3 trymestrze. Tak mi szkoda tej dziewczyny...

Kahaka- wiem:-(wczoraj jak mi Szuszu podziekowała za post i zobaczyłam ,ze miała inny avatar rano a potem miała czarną wstążkę żałobną to weszłam na sierpniówki i przeczytałam:-:)-:)-:)-(
achhhhh jak mi wczoraj było cięzko...nie mogłam sobie miejsca znaleść i po 21 poszłam spać...
bardzo to przykre...
nie ma słow by ulżyc w cierpieniu:no:


Straszna wiadomość!
Współczuję:(

Mama,no niestety,nie da się...przyjechał,pomilczeliśmy i pojechał.Żadne słowa nie wydusiło:(
Pojechał do pracy i pewnie długo tam zostanie:( KUŹWA! Życie... :(

Oliwka-kurcze no....
:-(...............


Bree-ceny poszły tak do góry ,ze masakra jakaś-teraz 200zł idzie na zakupy w pierwszych 3 alejkach:angry:kiedy pensje pójda w górę adekwatnie do wzrostu cen!!!!??!!!

witam nową weterankę Dziurę:-D:-D

Kasik-oj kurcze z lekarzem....oby sie nie mylił bo tak to forsa pójdzie w błoto..

Lilith- czekałam cały dzień czy napiszesz jak tempka:sorry:

Wikula- jak minął dzień??
Martusia-oby nocka szybko zleciała w pracy:tak:

witam wszystkie aktywne :tak:
 
Oj ciezko Was nadrobic...

kahaka, No wlasnie i tak "zgwalcilam" babke, zeby mi dala skierowanie na ft4. Chcialam jeszcze wiecej badan, m.in. ft3, ale ona uznala, ze endokrynolog zleci reszte jesli uzna za potrzebne, tymczasem on dal mi skierowanie do psychiatry. Wyobrazacie sobie? Stwierdzil, ze mam depresje i powinnam sobie zafundowac kuracje antydepresyjna, to moze objawy znikna. Tymczasem kazdy kto choc troche zna sie na tarczycy powie, ze mam typowe objawy niedoczynnosci i stad obnizony nastroj i inne objawy podobne do depresji. Zreszta, depresje moze i mam, ale wynika ona pewnie w duzej mierze z tego co tarczyca robi z moim organizmem, a nie na odwrot. Jak sobie pomysle o tym lekarzu, to az mnie telepie... wrrr

lilith - testowalas?

mama, jak Twoje ogorki malosolne? Ja uwielbiam takie juz po 1 dniu kiszeniu, moga nawet byc jeszcze troche jasnozielone.

Bree, dzieki za interpretacje. Ja cykle mialam ostatnio regularne, ale ostatnio sie pokiepalo wszystko. Pewnie przez prolaktyne. Jednak zawsze jest owu stwierdzana przez usg, potem 14 dni i okres.
Castagnusa biore od ho ho. Lat chyba z 8 :)
TSH wlasnie nie jest w normie. Jest w normie wg norm, ale tak naprawde madrzy endokrynologowie, a nawet mlodzi studenci, ktorzy znaja nowe badania, powiedza, ze TSH dla ludzi w naszym wieku powinno wynosic nie wiecej niz 2, a dla kobiet chcacych zajsc w ciaze - ok. 1.5.
Zapomnialam o aTPO, sorki, teraz juz nie chce mi sie biegac po wyniki. Generalnie niewazne ile ponad norme sie ma. Hashimoto polega na wyniszczaniu tarczycy. Poki co, pol roku temu tarczyca na usg wygladala normalnie, ale wtedy tez nie mialam tych wszystkich dziwnych objawow, ktore mam teraz i swiadcza o niedoczynnosci, wiec moze niedoczynnosc i wyniszczanie zaczelo sie dopiero teraz...
Mam juz namiary na dobrych endokrynologow, takze od poniedzialku dzialam (w piatek nie udalo mi sie dodzwonic). Bede drazyc, bede...

jeera, fajnie, ze w pracy sie podoba.
Ja mam tez fajnych ludzi w pracy, co powoduje, ze codziennie chce sie tam jednak pojsc :)

och esmeralda, my dzis tez mamy jakis feralny dzien, ale troche rzeczy przynajmniej sobie powyjasnialismy i moze uda sie zaczac po raz kolejny "od nowa"... ech... Czasem mysle, ze moze to dobrze, ze nie mamy tego dziecka...

wikulaa, nie wymawiaj slowa "prasowanie". Czekaja na mnie ciuchy z 3 pralek - nie cierpie tej straty czasu!

mama, nie tak malo tej chemii kupilas za 100zl.

Bree, ja juz rok temu stwierdzilam, ze w dupie ze wszystkim, z mierzeniem, liczeniem, pupa w gorze itd... Co ma byc to bedzie... niestety wciaz nie jest :/ ale sil wciaz nie mam by wrocic do lekarzy i prosic o wyjasnienia, badania czy cos wiecej. Najgorsze, ze gdy chcesz IUI to musisz zrobic mnostwo badan, wydac mnostwo kasy, stracic mnostwo czasu, bo lekarze musza... wlasciwie nie wiem co - popatrzec na cyferki w Twoich wynikach? Teraz łażę z ta tarczyca tylko dlatego, ze sie b. zle przez nia czuje...

Zaraz zawijam sie spac.
Trzymajcie sie!
 
Chcialam jeszcze wiecej badan, m.in. ft3, ale ona uznala, ze endokrynolog zleci reszte jesli uzna za potrzebne, tymczasem on dal mi skierowanie do psychiatry. Wyobrazacie sobie? Jak sobie pomysle o tym lekarzu, to az mnie telepie... wrrr


mama, jak Twoje ogorki malosolne? Ja uwielbiam takie juz po 1 dniu kiszeniu, moga nawet byc jeszcze troche jasnozielone.


Kora- ja sobie wyobrażam:sorry::baffled:miałam ostatnio takie samo "zalecenie" od gina-powiedział mi ,ze nie widział jeszcze osoby TAK pragnącej dziecka i to kolejnego!!!!pytał czy ąż tez tak chce bo to nie do uwierzenia:szok::szok::szok::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:czy ja go pytałam o zdanie!!!!przyszłam bo nie mogę zajśc w ciąże a on mi ,ze zaleca wizyte u psychologa lub psychiatry bo "zablokowana " jestem tą chęcią i takie tam dyrdymały!!!
wiecej moja noga u niego nie postanie:no::no::no::no::no::no::no::no:

a najlepsze...zapytał czy wyszłam ponownie za mąz i chce mieć dziecko z nowym partnerem skoro mam już 2 :szok::szok::szok::crazy:

wyobrażasz sobie to?????????????????????
wyobrażasz sobie jakim jestem dziwolągiem bo pragne dziecka????????????????

ale mam to w dooooooopie:tak::tak::-D

a ogórki pycha juz dzis jedlismy do kolacji-a dzieci jak sie zajadały:tak::tak:
 
wsciekłam się, po prostu się wściekłam, mbyliśmy na grillu i M za dużo wypił, nie dość że ma słabą armię to jeszcze ją osłabia, wygarnełam mu wszystko i
 
reklama
cholera jasna przecież to po jego stronie leży problem, nie dość że tych plemników jest mało to je jeszcze zabija, on o tym nie myści, a potem mnie będą męczyć procedurą przed inf, mnie będą kłóć a on tylko odda nasienie do pojemniczka i będzie mówił jak to mu zależy na dziecku, jak by mu zależało to by nie pił
 
Do góry