reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Weteranki...

j zamierzam mieć taki cały tydzień, nie sprzątam, nir gotuję, nir poorę, storo M nie zalezy to po co ja mam się starrać

Lilith no przyznaj się że miały~śmy rację
 
reklama
kahaka bo w ostatnim oczku nie powinnas juz robic slupka tylko to zlapac razem i zakonczyc owal i potem nastepny rzad zaczac od jednego oczka lancuszka i dalej slupki, ty pewnie robisz caly czas slupki i wychodzi slimak. Ja juz powoli koncze maskotke jeszcze oczy i nosek i ogonek i Wam wkleje
W ogole to dzien dobry wszystkim:-)
 
Bree, znalazłam w internecie instrukcję na buciki, ale słowną i zobaczę, co wyjdzie.
mama, ja dziś robiłam zapiekankę makaronową z "Pomysłu na...":-p
no i gdzie ta LILITH?

U mnie nie ma śluzu wcale, tylko jajnik boli ciągle, już z tydzień.

A mnie w tym miesiącu w ogóle jajniki nie bolą :-/

Kahaka powodzenia z tym nowym schematem.

Amalfi witaj!
 
bree ciao!
Skonczylam moja hello kitty i strasznie czasochlonne to jest, nie wiem czy jeszcze bede robic taka maskotke jeszcze, chyba wole robic wieksze rzeczy, a tj to co mi wyszlo po jakims jednym tyg praktyki z szydelkiem:
Zobacz załącznik 362577
 
amalfi, oczy mi wyszły na wierzch :szok: ale cudne to jest!!! Napracowałaś się! Ja marzę, żeby zrobić kiedyś pled kolorowy, dziecięcy oczywiście. Dobrze, że zaraz wakacje, to będę się uczyć dziergać :-)
Bree, Ciebie jajniki nie bolą, a ja nie mam śluzu...:confused:Były tylko 2 glutki rozciągliwe i na tym koniec... Żeby tylko ta tempka skoczyła jutro! Bo jak ma skoczyć w tygodniu, to ja dziękuję za "współpracę"...

My u moich rodziców jesteśmy, bo mój zakłada gniazdka (remontu ciąg dalszy). Mogłam wziąć szydełko...Nudzi mi się.
 
kahaka ja juz zrobilam kiedys taka narzute na lozko, kiedys ja tu tez wrzuce moze, ale na drutach ja robilam, wiele tygodni ja robilam, bo tu strasznie zimno bylo i spalam w dresach i pizamach i pod kocami i dwoma koldrami i jeszcze mi zimno bylo, bo tu domy nie sa ocieplane i postanowilam zrobic narzute na lozko, jak mi starczy czasu to wrzuce fotke bo zaraz do pracy ide i teraz sie maluje wlasnie
 
amalfi, mam nadzieję, że niedługo też będę śmigać na szydełku, tak jak Ty :tak: Podobają mi się strasznie te ubranka dziecięce.
Miłego dnia w pracy!
 
amalfi, zdolniacha z Ciebie!!!! Piękny ten koc, ile wzorów!

Ja zawsze miałam zdolności manualne. Potrafię wiele rzeczy zrobić to i tego się nauczę. Nigdy za to nie umiałam odczytywać schematów :-pdlatego teraz się motam. Ale myślę, że z tym opisem, co znalazłam, pójdzie lepiej. Bo poza tym, to ładne mi słupki wychodzą ;-)

Jest tu ktoś, bo amalfi do pracy poleciała?
 
reklama
Do góry