reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Weteranki...

Bree, my też...:tak: Według tego filmu, to powinien być tak jakby jeden owal na drugim (w podeszwie), a mnie wychodzi ślimak.
amalfi, jak patrzę na obrazki, to niekoniecznie kumam, wolałabym jakby mi napisali np. 10 oczek, z każdego słupek, z 5 dwa słupki itp.

Ja i tak spisuję już powoli cykl na straty-tempkę mam nisko, śluz zanikł, szyjka za każdym razem inna. Pewnie owu będzie jednak później-jak mojego nie będzie...
 
reklama
Bree, my też...:tak: Według tego filmu, to powinien być tak jakby jeden owal na drugim (w podeszwie), a mnie wychodzi ślimak.
amalfi, jak patrzę na obrazki, to niekoniecznie kumam, wolałabym jakby mi napisali np. 10 oczek, z każdego słupek, z 5 dwa słupki itp.

Ja i tak spisuję już powoli cykl na straty-tempkę mam nisko, śluz zanikł, szyjka za każdym razem inna. Pewnie owu będzie jednak później-jak mojego nie będzie...

kaha to tak jak ja, jajiki już mnie zaczynają boleć :(
 
mama mikołaja no no, pogratulowac, ze wreszcie się udało i tylko modlić się o taką cierpliwość jaką miałąś Ty. Aczkolwiek mam nadzieję, że żadna z nas nie bedzie musiała czekać az tyle...
 
Jestem:sorry2:
zasnęłam po lekach przed 11 i własnie wstałam niedawno..idę po najmniejszej linii oporu i robie dzieciom pierogi z jagodami (mrożone)...

Bree,Oliwka,Kahaka- &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

za działania !!!:tak:

Mama Mikołaja -czekamy:tak:
Dziura-witaj-napisz coś o sobie:tak::-)

Lolitka- olałam gina ciepłym......
to gin u mnie w miejscowości-nie ten do którego chodzę 6 lat..
w tym momencie doceniłam swojego gina:tak::tak:

pierogi gotowe-podaje dzieciakom..wlece pózniej.
 
Bree, my też...:tak: Według tego filmu, to powinien być tak jakby jeden owal na drugim (w podeszwie), a mnie wychodzi ślimak.
amalfi, jak patrzę na obrazki, to niekoniecznie kumam, wolałabym jakby mi napisali np. 10 oczek, z każdego słupek, z 5 dwa słupki itp.

Ja i tak spisuję już powoli cykl na straty-tempkę mam nisko, śluz zanikł, szyjka za każdym razem inna. Pewnie owu będzie jednak później-jak mojego nie będzie...

Kahaka a kończysz każdy owal oczkiem ścisłym łapiąc ostatnie oczko owalu z pierwszym? Jak tak to jak masz je już razem złapane to robisz jedno oczko łańcuszka i pierwszy słupek w to samo oczko. Później w następne oczko bodajże dwa słupki i dalej jak w instrukcji. Powinno Ci wyjść.

Ja nie wiem teraz szyjka znów miękka i otwarta. Chyba za dużo tam grzebię ale nie mogę nie sprawdzić jak mnie ciekawość zżera. Dziś może też podziałamy ale śluz marny. Aaaa co ma być to będzie. KAHAKA, Mmm, Będzie dobrze!!


Jestem:sorry2:
zasnęłam po lekach przed 11 i własnie wstałam niedawno..idę po najmniejszej linii oporu i robie dzieciom pierogi z jagodami (mrożone)...

Bree,Oliwka,Kahaka- &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

za działania !!!:tak:

Mama Mikołaja -czekamy:tak:
Dziura-witaj-napisz coś o sobie:tak::-)

Lolitka- olałam gina ciepłym......
to gin u mnie w miejscowości-nie ten do którego chodzę 6 lat..
w tym momencie doceniłam swojego gina:tak::tak:

pierogi gotowe-podaje dzieciakom..wlece pózniej.

Mama dzięki za kciuki. Pierogi to u Ciebie najmniejsza linia oporu?? U mnie to wyższa szkoła jazdy!!! :-D

My u mamy na obiedzie :-)


Zaraz 400 strona!! Lilith przyznaj się w końcu do tej ciąży bo się o nasze statystyki martwię.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Bree, znalazłam w internecie instrukcję na buciki, ale słowną i zobaczę, co wyjdzie.
mama, ja dziś robiłam zapiekankę makaronową z "Pomysłu na...":-p
no i gdzie ta LILITH?

U mnie nie ma śluzu wcale, tylko jajnik boli ciągle, już z tydzień.
 
Do góry