reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Weteranki...

I ja trzymam &&&&&&&&&&&& za rurkę
wink2.gif
wink2.gif
wink2.gif


Cały dzień Was czytam, ale pracowałam i nie miałam zbytnio czasu, potem zajęłam się planowaniem wakacji. Znalazłam chyba fajną kwaterę w Rabce Zdrój, babka miła dopiero rozkręca interes i nawet nie ma stronki jeszcze. Fotki oczywiście jakieś są w necie. Jedziemy tam, bo jest tam wesołe miasteczko takie w wersji mini i inne bzdety dla dzieci. Dla mnie najważniejsze jest, że znikniemy z domu już nie mogę się doczekać tra la la
biggrin.gif


Mój M ma 2 zmianę więc jak położę dzieciaki spać, mam jeszcze czas na net. Jejku tak się wybyczyliśmy przez weekend, ciężko było dzisiaj usiedzieć "w pracy".
 
reklama
rurka ja też mam taki śluz mleczny i jest go dużo...
dziewczyny jutro jestem umówiona na malowanie odrostów, bo w sobotę mam weselicho, mam pytanie, gdyby się okazało, że jestem w ciąży to czy malowanie włosów jest bezpieczne???
 
ja slyszalam ze lepiej nie rozjasniac wlosow ale nie wiem czemu. Ja bylam dzis u nowej fryzjerki bo chcialam wyprobowac jak strzyze i jestem zalamana, spieprzyla mi wlosy z tylu, juz tam nie pojde
 
mnie też ostatnio fryzjerka spieprzyła włosy, obcięła mnie za krótko, a mówiłam jej że zapuszczam... teraz chcę iść do innej, kurde to teraz nie wiem co zrobić, odrosty mam jak cholera, nie malowałam na święta bo chciałam jeszcze odczekać... wiadomo zdrowie i bezpieczeństwo ważniejsze, choć pewności 100% nie mam czy jest fasolka to lepiej dmuchać na zimne
 
ja slyszalam ze lepiej nie rozjasniac wlosow ale nie wiem czemu. Ja bylam dzis u nowej fryzjerki bo chcialam wyprobowac jak strzyze i jestem zalamana, spieprzyla mi wlosy z tylu, juz tam nie pojde
kurcze a ja robiłam balejaż :( może wtedy właśnie zaszkodziło
współczuję kochana ja tez nie jestem zadowolona :(

byłam dzisiaj u ginka i niestety nie mogę używać acard bo mam za mocne krwawienia w okresie i wtedy by mnie zalewało i moge się doprowadzić do anemii- jak zajdę mam szybciutko do niego przyjść i zapisze mi lek który już wymieniłyście w nazwie na o.... chyba z wrażenia nie pamiętam bo miałam tyle pytań do niego że bardzoooo długooo siedziałam
pozdrawiam
 
lopop ja nie wiem czy rozjasnianie szkodzi fasoli czy poprostu wlosom ze moga odpasc, slyszalam ze takich ingerencji jak trwala ondulacja czy rozjasnianie sie nie robi. I zauwazylam ze dziewczyny na czas ciazy sie przyciemniaja wlasnie, a potem wracaja do blondu.
Mowilam ze z tym accardem trzeba uwazac, bo to bardzo rozrzedza krew i mozna sobie krzywde zrobic. Ja miewam migrena tuz przed @ i tez biore aspiryne czasem i wiem co mi to robi pozniej. leje sie ze mnie jak z kranu
 
lopop ja nie wiem czy rozjasnianie szkodzi fasoli czy poprostu wlosom ze moga odpasc, slyszalam ze takich ingerencji jak trwala ondulacja czy rozjasnianie sie nie robi. I zauwazylam ze dziewczyny na czas ciazy sie przyciemniaja wlasnie, a potem wracaja do blondu.
Mowilam ze z tym accardem trzeba uwazac, bo to bardzo rozrzedza krew i mozna sobie krzywde zrobic. Ja miewam migrena tuz przed @ i tez biore aspiryne czasem i wiem co mi to robi pozniej. leje sie ze mnie jak z kranu
no ja mu mówiłam że myślałam że jak na 3 dni przed @ bym przerwała to by mnie nie zalewało- ale ginek mi uświadomił że to i tak jeszcze we krwi krąży i włąśnie ja jestem juz i tak podatna na to że mocno leci to i tak by mocniej zalewało
po prostu są osoby co im tak się nie dzieje
szkoda że my dwie do nich nie należymy
a właśnie gdziesz kiedyś wyczytałam że właśnie balejaż można robić bo niby nie jest taki szkodliwy wtedy dla włosów
ale to pewnie też jest sprawą indywidualną
czy w Ciebie też jest tak zimno?????
 
U mnie nie jest zimno, ale jak pracowalam byly upaly a teraz leje ale zimno nie jest, oczywiscie ja mowie o irlandii;-), wiesz?
A jak chodzi o pasemka, to wiadomo ze lepiej, przynajmniej nie odpadna Ci cale wlosy tylko te jasne pasma hahahahah
 
U mnie nie jest zimno, ale jak pracowalam byly upaly a teraz leje ale zimno nie jest, oczywiscie ja mowie o irlandii;-), wiesz?
A jak chodzi o pasemka, to wiadomo ze lepiej, przynajmniej nie odpadna Ci cale wlosy tylko te jasne pasma hahahahah
wiem kochana i własnie dlatego sie zapytałam
to pewnie tylko w PL tak sie pogoda popsuła
a deszcz podeślij na pomorze do mnie bo strasznie sucho u mnie w ogródku jest:) please
 
reklama
Mi się wydaje, że z tym farbowaniem chodzi o to, że wdychanie tych oparów może zaszkodzić...

Ale generalnie nie jest nigdzie powiedziane, że niewolno się w ciąży farbować-wtedy by to na opakowaniach pisali...
 
Do góry