reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Weteranki...

palma dobrze że zapisałaś się do tego lekarza- zdrowie teraz najważniejsze i warte każdej ceny. mam nadzieję że to prawdziwy specjalista a nie następny konował. ręce opadają, jak ktoś nie ma kasy to w tym kraju nie daj boże chorować!
a są jakieś podejrzenia co to może być?

Ja tak mam z migrenowymi bólami głowy- nie chce mi się wierzyć ze nie ma przyczyny dla której tak się dzieje a jednak są dni kiedy nie moge funkcjonować normalnie a neurolog przepisuje mi tylko środki przeciwbólowe:szok: i miałam podstawowe badania zrobione z których nic nie wynikło i dalej nie dociekamy...
 
reklama
Witajcie,

Padłam wczoraj po 22 [ szok ] i wstałam dopiero po 10 :D
Już posprzątane, mała w domu bawi się wycinankami, niedługo idziemy na spacer choć jak na złość dziś pogoda tragiczna :(

Lecę nadrabiać :D
 
palemka bedzie dobrze, super ze zmienilas lekarza, tylko drogi strasznie:szok:, 200zl za wizyte tylko:szok:????
tymonka a kiedy miewasz te migreny?? w roznych dniach cyklu?? Bo ja tylko tuz przed @ i tez umieram ze 3 dni wtedy. Nie moge normalnie funkcjonowac, marze tylko o tym zeby juz sie to 'przygniatanie' mojej glowy skonczylo
 
amalfi bardzo różnie, nie zależy od dnia cyklu. zauważyłam że kiedy za długo śpię np. w weekend to potem mnie boli. zawsze jest tak że rano czuję że to jest ten dzień -jakby mnie ktoś w głowę walnął a potem zamienia się to w ból głowy. zastanawiałam się czy to nie jest coś od oczu albo węzłów chłonnych ale to jedynie moje domysły, lekarza powinnam zmienić tak jak palma ale zawsze jak przestaje boleć to się to zostawia na później.
 
Mari,Balbinka- dzieki za &&&&&&&&&&&&&&&&-proszę trzymać:)

Rurka-to co testujesz ze mna i Beatką w niedzielę????????:))

Tymonka- dzięki za &&&&:)
no i najważniejsze,ze gin zinterpretowała wyniki i jest si-super!!!

Palemko-moja kochana...szlag by to...idz do tego prof.nie szuka przyczyny bo choć drogi to może Jemu sie w końcu uda doszukać o co chodzi z tymi bólami u Ciebie..bardzo mi Cie szkoda...co do starań to kurcze nie wiem...może teraz poczekajcie do laparo i wizyty u prof.bo jak zapisze leki których w ciąży brac nie można to po co masz cierpieć w ciąży jak teraz można wyleczyć-mocno Cię ściskam i wierzę ,ze ten nowy lekarz Ci pomorze-kurcze ,no!!ktoś musi Ci w końcu pomóc!!!!!!

Amalfi- cześć kochana,jak tam ,ciacho zjedzone czy rozdałaś po sąsiadach:)))???

ja wstawiłam kuraka do piekarnika ,zaraz obieram ziemniaczki...
 
mama ciao!! Ja zjadlam jeden kawalek moj chlop dwa kawalki, czym mnie zadziwil:szok:, ale on wlasnie lubi te serniki udziwniane, takiego zwyklego bialego nie zje. Dzis zaniose sasiadom przed robota.
tymonka a moze to nie jest migrena, tylko zwykly bol glowy??? Jak myslisz?? Bo migrena zwykle jest z jednej strony glowy, u mnie tj tak za okiem zawsze z jednej strony i glowe mi tak miazdzy jakbym miala w kowadle caly dzien a nwet trzy dni a potem przechodzi. Od oczow tez moze byc skocz do okulisty i zbadaj sobie cisnienie w galkach ocznych
 
Rurka- no to poczekamy za Twoim testowaniem :)))to na kiedy sie szykujesz??

Lilith- jeszcze sie z Tobą nie witałam-cześć kochana :))

Amalfi- zjadł mąż dwa???? no to pyszności musi być-zaraz sobie wejde na stronkę i popatrze co tam wstawiłaś pysznego :))
 
No mama sama sie zdziwilam, bo on na diecie od zawsze heheh, a on leci do lodowki bo drugi kawalek, on lubi tez bardzo ten czekoladowy sernik z tej strony a ja z kolei ten sernikobrownie, uwielbiam go, polecam! Musze wyprobowac go z wisniami, bo tylko z kokosem robilam.

No tez jestem ciekawa jak tam rurka czy ten sluz to objaw pozytywny czy nie?!
 
reklama
Cześć
mam wyniki, załamałam się :-:)-:)-:)
FSH – 8,0 (3,9-12)
LH – 5,4 (1,5 – 8,0)
Prolaktyna – 50,2 (1,3-25)
Estradiol – 51,36 (18 – 147)
Testosteron – 0,3 (0,1 – 0,9)


Prolaktyna beznadziejna. Płakać mi się chce. Nie wiem co robić. Do gin dostanę się pewnie za miesiąc. Mam w domu Castagnus, ale nie wiem czy mogę zacząć brać jeszcze przed tymi poniedziałkowymi badaniami.
Już mi się odechciało starań, bo i tak z takim wynikiem będzie wielka dupa. Napiszcie coś, bo ryczeć mi się chce :frown:


mama, trzymam mocno kciuk, aby @ nie przylazła. Mnie się już kończy, jutro wracam do termometru po półrocznej przerwie.
Iza, przykro mi z powodu @ :-(
Balbinka, za Ciebie też kciuki za tą poradnię.
 
Do góry