reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki Weteranki...

mama a to jest tak że temp powinna rosnąć od któregoś tam dnia cyklu po zapłodnieniu/ zagnieżdzeniu ??? może będę mierzyła w tym cyklu z iui- nie zaszkodzi nie?

Tymonka- wiadomo,ze każda jest inna i u każdej z nas to może inaczej wyglądać..ja przy ciąży z Zuzą i Domisiem mierzyłam i u mnie 10dpo miałam drugi skok(pierwszy to na owu) i już wiedziałam,ze sie udało
w tamtym cyklu własnie w 10 d.po owulce miałam skok na 37,2 przez 2 dni potem 37 a potem znów spodło i @..

a teraz 9dpo i miałam ostatnie dni tak
36,9
36,9
37
37
36,9
36,9
36,9-dziś...

Wrocilam z silownii i czytam Was
mari27 kazdemu sie moze pomylic;-), ja kiedys posta napisalam do samej siebie, to dopiero byl smiech haha:-D

Amalfi:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D hahahaha-się uśmiałam..no tego jeszcze nie grali-hahahaha...;-)
już posprzatane:tak:

Lilith- witaj kochana i wlatuj częściej...wspólczuje bólu ,mam nadzieje,ze dziś lepiej:tak:

Kahaka- ja mam w I fazie cyklu 36,4..36,5...
fajnie,ze juz po pracy..

u mnie ciagle włącza sie piec gazowy tak u nas zimno na dworzu:dry:
 
reklama
lilith do dzisiaj nie wiem hehhheh, chyba mialam pomrocznosc jasną hahahahha raczej ciemna hahahahah:-D.
Zobacz załącznik 351474

A tu serniczek kawowy dla Was, powinien byc jeszcze z bita smietana u gory ale ja nie dodawalam dodatkowych kalorii juz, wyglada moze nieciekawie, zwlaszcza kolor, ale jest bardzo dobry. Z bita smietana pewnie lepszy, ale trzeba diete trzymac, chociaz troche;-), zwlaszcza jak sie z silownii wlasnie wrocilo

kahaka no tak ona sie chajtac bedzie. A czemu nie dadza jej dupka pzreciez juz tyle cykli sie uzera z tymi dlugasnymi cyklami!!! Co za lekarz ja leczy?? Niech zmienia jej leki!!!!! Cholera jasna!!! Na lutce ona jedzie juz odkad pamietam
 
Ostatnia edycja:
Mama, pamiętaj też, że każda ciąża jest inna, to i może tempka będzie inna i zrobi Ci niespodziankę. Nie sugeruj się nią tak, bo szkoda myśli na takie głupotki :)

Amalfi pyszny sernik! Chodzi już za mną od tygodni ale dietka ;( więc tylko popatrzeć sobie mogę :D
 
mama, to masz dość niskie temperatury podstawowe, więc nie doszukuj się nie wiadomo czego ;-) poczekamy, zobaczymy...
amalfi, Aga umówiła się w końcu do endokrynologa, bo badała tarczycę i coś tam wyszło nie halo. Ale termin ma dopiero na czerwiec (prywatnie!).
Oj jak bym zjadła Twojego serniczka:confused:

Skończyłam dietę. Tzn. przeszłam teraz na stabilizacyjną - stopniowo będę zwiększać kalorie, żeby jo-jo nie było. Ale słodyczy mi brakuje :baffled:
 
Lilith- staram sie nie mysleć :)))
a Judytka zaraz 5 lat kończy :)))))

Amalfi- pyszności:)))
pewnie trzeba sie "oszczedzac" z kaloriami...zwłaszcza po siłce :)))

Kahaka- no tak,nie ma bata-trza czekać ....
 
cześć...
część z Was znam, część nie...
Zastanawiam się jaki trzeba mieć "staż", żeby się za weterankę uważać i się tu udzielać... ;) U mnie będzie 10 cykl czyli powoli się zbliża rok... Wystarczy? ;)
 
Martusia- rozkładaj kocyk i rozgość się-zapraszamy utrudzoną staraczkę...:)
Na jakim etapie masz cykl??

u mnie 22d.c jeszcze troche i test...
 
mama pamiętam, że kiedyś miałyśmy podobnie....a ja 29 dc... ale temp rano niska i już plamić zaczynam czyli zaraz się pewnie okaże, że jednak 1dc :)
Ale w maju nie podaruję hehe będzie mój!

Chciałabym cały wątek nadrobić, ale może być ciężko-tyle stron ;)

amalfi-a może dasz przepisz?Bo takiego sernika to ja jeszcze nie jadłam...
 
Mozecie jesc, te na diecie tez bo uzylam serka light i mascarpone wiec nie jest tak zle, glowka pracuje,zeby nie przytyc za bardzo heheheh

martusia czesc!!! A mamafia pisze tam jeszcze z Wami??? Co u niej??
kahaka na czerwiec???? prywatnie?????? szok!!!!!!!
 
reklama
Amalfi no to ja pierwszy kawałek kroję:tak:
Martusia dobrze mówi-daj przepis prosimy bo skoro taki "lajtowy" to sobie zrobimy:)))

Martusia-szkoda ,ze plamienia sie zaczęły bo to pewnie na cholerną @:dry:
ale tak trzymaj-maj jest Twój!!

a co do nadrobienia wątku to w taka pogodę jak dzis fajna lektura:tak:
dziewczyny na obiady pouciekały -mniejszy ruch więc sobie poczytaj:-)
u nas pada,szaro ,buro i do....:baffled:
 
Do góry