reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Weteranki...

Caroline - myślę, że to super pomysł na prezent!!

Mmm - dobre:)

kurcze czemu akurat w niedzielę musiłam tak wcześnie wstać??
Przyjeżdża znajomy i obiecałam, że go odbiorę z dworca...
Jutro odeśpię, hehehhe
 
reklama
witam ponownie kobietki
u mnie juz po @ wiec niedługo czas staranek dobija mnie fakt ze niedługo minie juz rok w listopadzie badanie nasionek czekamy az m bedzie mial wolne bo niestety nie ma urlopu juz a szkoda mu specjalnie brac wolne bo zaraz pojada po premi . sama juz nie wiem co jest nie tak mam nadz ze wszystko bedzie ok pozniej czas na moja wizyte kolejna i bardziej szczegółowe wyniki bo trzeba rozwiazac ten problem co jest nie tak
 
Hey dziewczyny , ponieważ kolejny cykl mi się rozpoczyna , postanawiam do was dołączyć , jeszcze przed kilkoma dniami miałam straszne nadzieje, a okazuje się , że beta HCG 0,7 , więc rozwiała moje nadzieję , dziś przyszła @ , zaczynam więc już kolejny cykl. W tym pełny monitoring z clo i zobaczymy co dalej... Trzymajcie kciuki
 
Dzień dobry :)
:-)
chooć pogoda tragiczna, wstawiłam na kawe i śmigam po ciasto do sklkepu :tak: któraś chętna ?

alebur
- witaj :)

kwaituszek - może nic nie jest nie tak , może wszystko jest okej, tak jak u nas, tylko niestety musimy czekać
 
Cześć babeczki!

Melduję się po wypadzie w Beskidy. Pogodę mieliśmy wspaniałą. Kolejny szczyt w tym roku zaliczony. Na wysokości ponad 1150 m leży trochę śniegu. Nie wiem, czy coś zmajstrowaliśmy, bo na razie jajnik mnie nie kłuje, ale śluzu cała masa (sorry, że tak obrazowo).
Powiem wam, że przeszłam teraz prawdziwą próbę ognia! Pojechaliśmy na integrację z pracy mojego M. Umówili się, że tym razem biorą swoje żony i dzieci. Było nas 8 par. No i wiecie co? Było tam jedno dziecko 3-y miesięczne, 3-je rocznych, jedno półtora roczne, dwoje czterolatków, jeden sześciolatek i tylko my bez :( dziecka. Ciężko mi było patrzeć na te mamusie wpatrzone w swoje skarby. Co robić, ja zawsze muszę być alienem :(

Palemko - ja kawusię poproszę :) Ciasta może nie, bo wyżerkę mieliśmy taką, że chyba z dwa kilo przybyło, wrrrrrr.

Błonka - cholera jasna! Strasznie mi przykro, a tak trzymałam kciuki :(
 
Ostatnia edycja:
Cześć
Wczoraj miałam gościa i wstyd bo przez ręce nie mogłam cista zrobić,utrzymanie miksera nie wchodziło w rachubę.Jeszcze po południu jelita mnie dopadły ale z siłą huraganu,dawno tak nie miałam,do 1 w nocy zwijałam się z bólu,brzuch,krzyż,bóle jak porodowe...Dzisiaj znowu ledwo żyję.
Muszę wziąć leki bo łapy bolą:(((

Umówiłam się do lekarza...dopiero na piątek,ale dzisiaj mam ginka,jak mi zmieni leki to może nie będzie mnie tak mdlić...
Przyszła zamówiona paczka,włosy:) Jutro koleżanka lekko przedłuży mi włosy bo teraz mam najgorszy okres jak odrastają a jeszcze są ścięte asymetrycznie...
No i zaoszczędziłam 400zł:)
Włoski 32zł,koleżanka gratis:) U fryzjera majątek bym zostawiła...

Wydaje mi się czy ja ostatnio non stop narzekam???:szok:
 
reklama
Do góry