reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki Weteranki...

Mmm wiem,że są inne leki,mam zamiar porozmawiać z lekarzem bo przecież przez 10dni cyklu wymiotowałam.
A ,że droższe...trudno.Bromek w sumie prawie nic nie kosztuje,jest mega tani.
A ja cyklicznie mam full leków wypisanych,chyba zniżkę wyproszę w końcu w aptece,jak moher :))))
porozmawiaj, bez sensu żebyś się męczyła,
ja po bromku czułam się jak 18nastka :)
 
reklama
Mam coś,jak mam migrenę to sztywnieje mi szyja i puchnie.
A ręce bolą,drętwieją,mrowią i puchną.Byłam na solarium wygrzać ale nie pomogło.
Czekam na męża,jak wróci to wysmaruje mi maścią,narazie wezmę leki które wypisał lekarz.
 
rozbawił mnie tekst o moherach:) wybrażam sobie was w takich beretach z antenkami:)))

Carola - te twoje objawy brzmią dość poważnie...mam nadzieję, że kompleksowe badania wyjaśnią sprawę....

nie dałam rady całej stercie prasowania, przy połowie wymiękłam...juutro dokończę...
 
reklama
Hahah,moherowe berety:)

Znalazłam przypadkiem całkowitym prezent na Oliwkowe urodziny:)
Kupiłam jej kartę Incognito,czyli zero banku,rachunku itp,karta płatnicza bez danych,na doładowania:)
Płaci się tylko jednorazowo za wydanie karty:) I jeszcze w promocji bo zamiast 53zł zapłaciłam 23:)
Będę jej tam kieszonkowe przelewać:)
A w jej urodziny dam kartę i doładuję np 100zł
 
Do góry