reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki Weteranki...

Witam w ten sobotnio weekendowy (nie dla mnie- bo weekend mam tylko we wtorki) sloneczny i mrozny poranek:) Bosz dzis znow na 11 do pracy :(

Karla01 Witam ja cie chyba przeoczylam wczesniej, wiec witam nowa staraczke weteranke :)
Nagapalma serwatka jest super smaczna, chociaz ja zawsze sobie kupuje taka smakowa.. najlepsza jest porzeczkowa i jablko-mango :)
Blonka przykro mi!!!! Bardzo mi przykro!! Ale dobrze ze sie nie poddajesz i walczysz dalej!!!1
Wikulaa ja mam ochote na jakiegos drina zubrowka i soczek jablkowy albo jakies winko... ale niestety 21dc.. i boje sie zaryzykowac, chociaz wiem ze nic nie ma ale jednak...
Silene witaj :)

Ale cos dzisiaj nie bylo nadrabianaia za duzo..
 
reklama
witaj silene - widzę, że masz juz córcię :) gratuluję i zyczę owocnych i szybkich starań :)

wikula - szkoda, że dopiero teraz doczytałam o tym drinie, jawczoraj piłam pinacoladę, jak bym wiedziała, że też chcesz, to bym Ci DHL-em posłała :-)

błoneczko - biorę z Ciebie przykład i będę nastawiona teraz bardziej optymistycznie, super kobitka zCiebie, tak trzymaj :tak:;-)

caroline - wstałaś już ???:confused:

ewcia - kawka czeka ?:happy2:

kahaka - czyli po mału już zakupy zaczynasz dla maluszka robić ;-)

Moje drogie panie, doszłam do wniosku, że skoro zaszłam w ciążę, to jeden jajowód muszę miec zdrowy i bez większych zrostów i nie jest to fuks żadne, tylko normalna rzecz. Obawiam się tylko, że to będzie lewy jajowód- ten zdrowy, bo to własnie zniego mam bardzo zadko owulke, najczęściej z prawego, tak jak teraz. Ale w takim razie, skoro jeden jest zdrowy, to poczekamy na pierwsza lepszą owulę z lewgeo ( mam nadzieje, że nie rok :-D:szok:) i podziałamy :) taki olan mam :))
 
nagapalma mam córeczkę i dwóch synów..dzięki mam nadzieję,że nam się uda tym razem:-)

wikulaa ja właśnie też zabieram sie do prasowania i zabrać się nie mogę a żelazko mnie woła już od wczoraj:laugh2:
 
Ewcia ja kurcze rano zawsze mam taki młyn że nie dałabym rady jeszcze z prasowaniem bo cała trójca do szkoły,a wieczorkiem to zadania domowe,kąpanie czytanie bajek także zawsze wyprasuję i mam z głowy.
 
Kochane mam do Was takie pytanie,bo nie wiem już♦ sama co myśleć....
12 dni temu miałam podany pregnyl 10000j,2 dni pozniej środa iui i dzisiaj nie wytrzymałam i zrobiłam elektornicznego testa clearblue,który pokazał napis ciąża.......
Boję się cieszyć,czy przypadkiem nie jest to pozostałość po pregnylu...Czy 12 dni po może się jeszcze utrzymywać w organizmie??
A niestety na bete nie mogę iść bo mieszkam w nl i tutaj przed terminem @,mnie nie przyjmą.....
A boję się,bo pobolewa mnie brzuch jak na @-zaczynam juz powoli wariować:(
Dodam,że specjalnie nie zrobiłam testu z porannego moczu tylko pózniejszego.
Proszę powiedzcie co myślicie na ten temat:)
 
reklama
bunka - niestety pregnyl może się utrzymać do 14 dni, ale wątpię w to.... Mam nadzieję, ze to jednak ciąża! Proszę Cię daj znać co i jak!

a ja zabieram się za to prasowanie...
 
Do góry