reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki Weteranki...

witajcie babeczki-ja dopiera pożegnałam sie z rodzinka i wlatuje na bb:tak:

Beatka-u mnie od 3 dni 36,9..jak jutro nie wyzrośnie to lipa-mam 22d.c

Tymonka,Mari,Kahaka,Amalfi,Ewcia,Pok,Iza- i reszta gangu miłego dnia i słonka bo gdzieś nam sie zapodziało:dry::blink:

ja smigam po Domisia-zaraz wracam..
 
reklama
mama nic sie nie przejmuj 36.9 to tez wysoka tempka
ja tam nadzieji nie stracilam
bedzie dobrze &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
ja jutro mam gina o 14.00 wypytam go o ta tempke jak to jest jak tak skacze
 
Beatka- wypytaj :)
narazie sie nie przejmuje-poczekam do jutra...z Domisiem w ciązy w 23 d.c. skoczyło mi z 36,9 na 37,1 i tak sie utrzymało do terminu @ więc troche sie tym sugeruje ,także jak jutro nie skoczy to troche lipa...

ale do jutra jeszcze troche ,trzeba sie cieszyć dniem dzisiejszym:))

Domi odebrany -biorę sie za porządki:)
 
mari a u ciebie jak narazie nie ma przyczyny tak? u mnie podobnie od 2 lat, palma też. Ja teraz jestem w klinice invimed mam nadzieję że 3 iui bedzie na tak (ale szansa na powodzenie nieduża tak jak ktoś tam pisał)....

mama a to jest tak że temp powinna rosnąć od któregoś tam dnia cyklu po zapłodnieniu/ zagnieżdzeniu ??? może będę mierzyła w tym cyklu z iui- nie zaszkodzi nie?
 
Wróciłam :-D
Zimno u nas jak cholera, ale przynajmniej śnieg nie pada, jak u Ewci.
mama, co Ty chcesz od tej temperatury??? Ja nawet w ciąży takiej nie miałam. Jaką masz podstawową? Bo jak podstawowa niska (u mnie ok. 36,4), to nie można się spodziewać nie wiadomo jak wysokiej w drugiej fazie.
Beatka, co do skaczących temperatur-ja takie mam i okazało się, że przyczyna jest u mnie wysoka prolaktyna - wtedy są właśnie takie zygzakowate wykresy.
mari, widzę, że humorek dzis lepszy, oby tak dalej :tak:

Ja po południu odbieram wyniki hormonów. Na następny poniedziałek napisałam podanie o urlop i jadę w końcu do Ciechanowa na te badania, co mi gin zleciłą. Trzymajcie kciuki, żeby dały odpowiedź o przyczynę moich poronień!
A teraz idę robić obiadek, niedługo wracam :-)
 
Witajcie kochane po dłuższej przerwie :)

Lecę chociaż częściowo nadrobić i zobaczyć co nowego.

Co do tempki, to dokładnie jak Kahaka pisze, nie ma co szaleć jak normalnie jest niska.

Kahaka, kciukasy zaciśnięte !!


U mnie ze 2 dni temu wystąpił straszny prawie całodzienny ból z prawej strony, coś strasznego. Jakbym kolke miała nad jajniorem a między miednicą, wręcz cały pas mnie bolał, chodzić się nie chciało. Dziś też coś czuję ale już leciuchno, więc jestem spokojniejsza. Wystraszyłam się, że znowu zapalenie przydatków :D


 
Cześć LILITH :-D

Właśnie przeczytałam w necie, że jeden chłopak zginął w drodze na własną maturę. Masakra :confused:
 
Wrocilam z silownii i czytam Was
mari27 kazdemu sie moze pomylic;-), ja kiedys posta napisalam do samej siebie, to dopiero byl smiech haha:-D
mama sprzataj sprzataj, ja w nocy wczoraj podloge mylam i odkurzalam chlop sie klupał po glowie jak to widzial, ale za to dzis nie robie nic
kahaka a co u agusi ona pisze tu jeszcze?? Kiedys pisala prawie na kazdym watku, a teraz jej nie widze nigdzie. Uregulowaly jej sie cykle? Miala jakis monitoring? Moze juz zafasolkowala nawet?? Nic nie wiem
 
reklama
amalfi, Agusia ma ciągle cykl, który trwa już chyba 60 dni...Brała luteinę na wywołanie @, więc lada dzień powinna dostać. No i przygotowuje się do śłubu, pewnie dlatego jej mniej na bb.
 
Do góry