reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Weteranki...

Oliwka - bardzo rozsądne to z tym szkoleniem!
Ja trochę młodą rozumie, ale nie kumam dlaczego ona to ukrywa, niech by sobie porozmawiała raz, dwa razy dziennie, ale za Twoją zgodą i nie byłoby problemu...
 
reklama
a może z olivką ktoś powinien porozmawiać, bo ona i tak będzie Cię traktowała jak siostrę a nie jak opiekuna

własnie piekę pierwszą w zyciu tartę, trzymaj kciuki
 
Oliwka - bardzo rozsądne to z tym szkoleniem!
Ja trochę młodą rozumie, ale nie kumam dlaczego ona to ukrywa, niech by sobie porozmawiała raz, dwa razy dziennie, ale za Twoją zgodą i nie byłoby problemu...

Bo ją mamusia namawia,dlatego się ukrywa.Wiem na pewno bo słyszałam na własne uszy...
 
Bo ją mamusia namawia,dlatego się ukrywa.Wiem na pewno bo słyszałam na własne uszy...

ehhhhhhh wiadomo e mala posłucha mamusi


jak wyjdzie to ja koniecznie chcę przepis, bo już od dawna mi się tara marzy, ale nikt z omich bliskich nie umie jej zrobić...
swoją drogą to narobiłaś mi ochoty na słodkie, ty niedobra kobieto:)

robie z budyniem, brzoskwiniami i kruszonką ale czy wyjdzie?? hmmmmmmmmmmmmm

co za podła baba,aż słów brakuje...

jedziemy na weekend z małżem do takiego pensjonatu Apartamenty, Willa Rosa - pokoje, noclegi Karpacz - Karkonosze , wygląda cłakiem całkiem ciekawe jak będzie w realu, heheh
super ten pensjonat

my zdecydolaliśmy się na to Zacisze Hnatowego Berda - Start bo jest w samym centrum biedszczad
 
reklama
Do góry