reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Weteranki...

reklama
witam się po pracy -wynudzona jak stado mopsów...

wypiłam piwo ,zjadłam chipsy-doopa mi rosnie ,ale cóż.

Wikula- przyjemności i jak najwięcej wesołości..
Ewcia no i git ,ze masz przesyłkę :)
Tymonka cześć i &&&&&&&&&&&& nieustannie..

Oliwka-oby nerw przeszedł..

cos jeszcze miałam pisać ,ale piwko działa i w głowie mi sie kręci-chyba czas na prysznic i spać;))))))))ululałam się-wstyd i hańba :))
 
hejka
nowy dzień,ciekawe co przyniesie... :|
ja od 6 nie śpie.Fiol mnie obudział.. a jak się przebudzę to już nie przysnę

miłego życzę

witam nową koleżankę!!! pisz z nami oczywiście.
 
Kamcia witaj i opisz swoją historię. długo się staracie?

Oliwka masz już koncepcję na mieszkanie? jakie kolory? robisz generalny remont?

Mama cześć! ja też lubię piwo, zwłaszcza po upalnym i pracowitym dniu:)

kahaka bardzo mocno trzymam kciuki za wizytę!

Lolop cześć!!!
 
Kamcia witaj i opisz swoją historię. długo się staracie?

Oliwka masz już koncepcję na mieszkanie? jakie kolory? robisz generalny remont?

Mama cześć! ja też lubię piwo, zwłaszcza po upalnym i pracowitym dniu:)

kahaka bardzo mocno trzymam kciuki za wizytę!

Lolop cześć!!!

A remont mega generalny,wszystko już ustalone:)
Podłogi zerwane/skute,wczoraj rozebrali ściany,zaraz wykuwają otwór na zejście piętro niżej.
Wczoraj był też architekt pokazać gdzie dokładnie ma być ściana od wewnętrznej klatki schodowej...
Tak więc nasz pokój/salon biały,na głównej ścianie tapeta flizelinowa,czarna ze srebrnym wzorem,panele na podłodze w kolorze....hmmm.jakby cieniowany szary z brązem,w miarę jasne:)
Kuchnia jasno/pastelowy żółty,kafelki potężne imitujące drewno ciemne + ogrzewanie podłogowe,nowe okno i nowe miejsce na ową kuchnię:)
Łazienka powiększona,nowe okno,prysznic bez brodzika,ścianka z luksefer,deszczownia itp,kafelki na podłodze ciemne a na ścianie jasne,kolory to wenge i vanilla:)Podwieszana szafka z dużym zlewem,nowa toaleta:)))
No i pokój na dole,zupełna nowość dla dziewczyn,jasny róż,w sypialnym miejscu turkus,panele na podłodze:)nowe wielkie drzwi balkonowe:)
 
reklama
Do góry