reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Weteranki...

reklama
hej!!!
wikula ja 4 dni po iui i chyba była w dniu owulacji bo mnie od popołudnia jajniki bolały straszliwie, a zawsze czuje owulkę tylko rzadko aż tak!
Byliśmy w weekend na rowerach w beskidzie niskim- piękne tereny, zakochałam się. trochę sie boje czy to nie zaszkodziło ale co tam, nie można tak myśleć, ja tak myślę od 2 lat i nic to nie pomogło.
ewcia no to weny życzę, żeby ci piękna wyszła biżuteria.
MMmmm kiedy bieszczady? też tam jest tak pięknie i dziko. oby wam pogoda dopisała my mieliśmy 2 dni słoneczne.
 
tymonka trzymam mocno &&&&&&&&&&&&&&&&&..na pewno sie uda....skoro tak czujesz...
a dzieki,,robie i robie,,teraz przerwa,,musze nastepne juz domowic,,hee
 
Cześć!
Kinga, STO LAT I SPEŁNIENIA MARZEŃ! wiesz jakich... ;-)
Oliwka, Ewcia, tak, mam jutro gina. Może jakoś dotrwam bez zawału serca...Dziewczyny, pocieszcie!

Ide se zastrzyk zrobić.
Trzymam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& Będzie dobrze,na pewno:)
kasiu kochana wikula ma racje..na pewno bedzie dobrze,,dzidzius rosnie i jutro zobaczysz jak sie rozwija i rosnie....
mama czekam na koraliki moje,bo juz nie mam z czego robic kolczykow,a mam zamowienie na srode duze...
no tak pierwsza klasa,moj mlay tez bedzie w pierwszej,wiec wiem co to znaczy...raczej sie dowiem...
musze zakupy w tym tyg zrobic do skzoly dziecku,,rany jakpomysle,ze z 500zl pojdzie to az mi słabo..
Ja kupiłam już plecak,piórnik i 2 zeszyty:)
Dzięki dziewczyny!
wizytę mam na 14.20, ale tam zawsze jest obsuwa, więc wejdę pewnie dużo później.
Jak wrócę, to dam znać.
Ja o 13 idę do ginka:)

oj ja też czuję piersi i mnie tak jakby swędzą, nie wiem o co chodzi...
Miałam tak prze ostatnie 2-3 cykle,swędzenie piersi,ból jajników,ciągnięcie i wypychanie pępka...

mmm z piersiami to dobry znak chyba! 3mam kciuki! :) &&&&&
wikula i za ciebie też i za siebie ;)))
mnie cycusie tak czasami zapieką dziwnie tylko... no i to podbrzusze czuję ale u mnie to na owu pewnie jeszcze czuć tak. mimo że teoretycznie jestem po.

idę do rodziców na gościnkę małą
mama zaprosiła z okazji urodzinek:)
Do pozniej!
Kingusia 100 latek Kochana,spełnienia marzeń:)

Ja dopiero niedawno dotarłam do domu...
Remont wrze,dzisiaj wyburzyli ściany,zaczęli hydraulikę wymieniać itp...
 
tymonka jedziemu 30 albo 31 sierpnia na jakieś 5-6 dni :0

ewcia ja bym tą przesyłkę zareklamowała jak druciki pogniecione, albo wystawiła sprzedającemu odpowiedni komentarz
 
Kiniuś co sie stało kochana???

ja za 15 minut gadkow z dworku sciagam do kapania i kolacje im zpaodam-nalesniki z serkiem danio..
mam siostry małego na wakacje...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
kuźwa! kupiłam dzieciakowi płytę KRECIKA w empiku a w domu po odpaleniu zaczął się maraton ZACZAROWANEGO OŁÓWKA
wściekłam się tak że aż mi się łzy zebrały w oczach!!!!!!

musze poleżeć sobie
wyciszyć się
jutro rano idę wymienić! ;\\ kufaaaa !
 
Do góry