reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Weteranki...

reklama
Kahaka- wiem jakie bedziesz miała nerwy ,ja miałam 2 razy mierzone cisnienie...raz przed wizyta-wiadomo..ciśnienie i waga potem reszta wizyty a po wizycie jak widziała na usg ,że z dzidzią wszystko gra to mierzyli drugi raz i juz miałam niższe-dobre..jestem jutro z Tobą...

Ewcia- dlatego ja robiłam wyprawke już od czerwca-przy każdych zakupach kupowałam kilka zeszytów ,plasteline ,farbki,nozyczki,kolorowe papiery,długopisy,mazaki,piórnik- i nawet nie odczułam wydatków szkolnych..teraz w piatek kupiła tornister Zuzi bo w tesco była promocja na week-wszystkie plecaki i tornistry 30% taniej to pojechałam i juz mamy-jeszcze po wypłacie ksiązki-200zł- i strój na w-f i wszystko mamy:0 a Tobie zyczę powodzenia w zakupach i żeby portfel za bardzo nie odczuł....
 
Oj współczuję wam z tymi szkolnymi zakupami, kupa kasy schodzi nie wiadomo na co...

Mama - ja mam teraz miesią luzu, tzn. nic nie biorę nie licze tak dokładnie, ale nawet dzięki temu więcej przytulanek było, chociaż i tak na nic sie nie nastawiam...
 
Wikula-
c011.gif
c011.gif
ja miałam taki m-ca luzu w lipcu..teraz też się nie spinam...czyli jak nie ma przytulanek to nie ma ,a wcześniej był foch ,że nie w te dni co trzeba bo mąż miała prace czy cos tam...teraz podziałalismy w sobotę i prawdopodobnie w samą owu działalismy...
u nas ani mąż a ja juz nic nie bierzemy..ja nawet foliku nie łykam....
&&&&&&&&&&& za owocne bezstresowe przytulanki:))
 
mama no ja nie po,myslalam o tym wczesniej,,moj byly ma mi przeslac 200zl wiecej do alimentow,,ale cos sie nie kwapi,bo mialy byc w tamty tygodniu....jakos to bedzie.....
 
mama, ciekawa historia z tą dziewczyną, widzisz jedne kobitki nie chcą mieć dzieci i się zabezpieczają i jeszcze zachodzą, a inne starają się prawie całe życie i nic, co za kicha, życie jest do kitu,
wikluaa, mmm..ja widzę, że wy do końca nie wierzycie w te testowe wynalazki z apteki, no chciałabym bardzo zapisać się na ten monitoring, no ale niestety nie mam takich możliwości, musiałabym być na urlopie i do tego mieszkać bliżej kliniki, nie wiem moze uda się znaleźć rozwiązanie, narazie chodzę za endokrynolożką, która jest wiecznie nieuchwytna ;/ ja się chyba prędzej własnej śmierci doczekam niż ciąży, boże jakie to przygnębiające, przepraszam że zostawiam tu negatywne emocje, ale jakoś nie mam gdzie wywalic tych negatywnych odczuć, moj m juz nie może słuchać mojego narzekania :zawstydzona/y:

teraz ogólnie powiem wam dziewczyny, tak jak przez cały rok żyłam sobie beztrosko, nie przejmowalam sie tym ze nie mogę zajść, tak teraz normalnie w stresie żyję, bo przestaję powoli wierzyć w to że się uda
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Esmeralda my tu po to jesteśmy tez ,żeby wysłuchać-wyżal się a my to weźmiemy na klatę..chłopy o tym słuchac nie lubią,dlatego my tu sie żalimy..
no a ta koleżanka nie planowała więcej dzieci bo kasa-wiesz...ale teraz daja rade wiadomo..

Ewcia no to oby były przysłał kaskę..
 
Lopop bola mnie całe i to tak że dotknąć nie moge

Mama u mnie na jakies znaki za wczesnie bo owacją dopiero była
 
ale mam nerwa przysla przesylka...wszystkie druty powyginane,,ale mam nerwa..grr

mama ja tam na niego nie licze...przesle to beda nie przesle tez dam rade...
 
reklama
Ewcia- ^%$#@#$%^&*(*&^%$#$%^&*!!!!! no to wiadomo jak poczta sie z przesyłkami obchodzi!!!

mmm-wiele dziewczyn pisze,ze od owu zanim wiedziały ,że zaszły to czuły już (.)(.) i jajniki :)
 
Do góry