reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki Weteranki...

Mmm,ja też mam miniaturową...i mam mały aneks kuchenny,w związku z czym pozbawiam się aneksu kuchennego na rzecz większej łazienki:)
Będzie wielkie burzenie ścian:)
A kuchnie mam gdzie urządzić więc damy radę:)
 
reklama
Poważny,poważny:)
Podłogi zrywamy,przebijamy się piętro niżej,ogrzewanie podłogowe kładziemy,nowe okna itp:)
Zmykam spać:)dobranoc
 
cześć dziewczyny, już jestem przy 4 teście lh, wszystkie 3 wyszły negatywne, dziejszy wyszedł pozytywny, czyli jeszcze 24-30 godz do owulki, czyli jednak mam tą owulkę!! no i co teraz ?? co może być jeszcze przyczyną tego że nie mogę zajść? dziś było przytulanko, no ale jeśli znów nie zajdę, no to jak to możliwe? u męża powiezdmy wszystko ok, u mnie owulka jest i jak to się dzieje, że nie mogę zajść, o co w tym wszystkim chodzi? ;( aha wspomnę jeszcze, że dziś jest mój 17 dzień cyklu
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
witajcie babeczki -teraz jak pracuje i dzieci wakacje w domostwie spędzają to nie mam czasu na wszystkie wątki..

Wikula- buziaki-u mnie wszystko si i nawet podziałailsmy w sobote a jak potem policzyłam to był 13d.c. więc zawsze jakas nadzieje na wpadke jest
c007.gif
c008.gif



cześć dziewczyny, już jestem przy 4 teście lh, wszystkie 3 wyszły negatywne, dziejszy wyszedł pozytywny, czyli jeszcze 24-30 godz do owulki, czyli jednak mam tą owulkę!! no i co teraz ?? co może być jeszcze przyczyną tego że nie mogę zajść? dziś było przytulanko, no ale jeśli znów nie zajdę, no to jak to możliwe? u męża powiezdmy wszystko ok, u mnie owulka jest i jak to się dzieje, że nie mogę zajść, o co w tym wszystkim chodzi? ;( aha wspomnę jeszcze, że dziś jest mój 17 dzień cyklu

Esmeralda- każda kobieta (zdrowa para) ma 30 % szans na ciążę w każdym cyklu...jesli mąż ma nasienie si ,Ty masz owu to już dużo,ale ...możesz mieć za cienkie endometrium i dzidzia nie ma w co sie zagnieździć...możesz być chora i też się może nie udać...może dojść do zapłodnienia ,ale coś tam się nie halo połączy i dochodzi do wczesnego poronienia...
tak więc jest cała masa przyczyn dlaczego nam się nie udaje....


moja kumpela natomiast mając 2 synów brała tabletki anty,żeby już nie zachodzić ,ale gin nie zrobił badań tylko zapisał tak w ciemno i co???
poszła po 3 miesiącach bo się Jej tabl.skończyły a on mówi-to proszę na fotel cytologię zrobię...zrobił też usg a tu 8/9t.c....
Asia mało z fotela nie spadła..za słabe były tabsy i mimo brania miała owu-teraz ma 3 synków ;))))))))
 
Esmeraldo to czy masz owulacje najlepiej potwierdziłby monitoring cyklu


Ja siedzę w pracy piersi mnie bolą aż mi się wyć chce
 
reklama
Do góry